My Traveltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

My TravelMy Travel to nie jest zwykłe biuro podróży, My Travel to cała sieć biur podróży, gdzie sprzedawane są wycieczki i wyjazdy pobytowe znanych i renomowanych światowych touroperatorów. Biuro podróży My Travel stworzone zostało z myślą o klientach, o ułatwieniu im wypoczynku, o przygotowaniu takiej oferty, która trafi w różne gusta przyszłych turystów. My Travel to oferta zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla zorganizowanych grup.


My Travel Lublin

Biuro podróży My Travel proponuje szeroką ofertę różnego rodzaju wyjazdów. Wszyscy, którzy kochają wypoczynek przy hotelowych basenach, z pewnością będą zadowoleni, gdy w My Travel promocje będą dotyczyły wszelkich ofert all inclusive. Z kolei ci, którzy są zwolennikami wakacji pobytowych, z radością skorzystają z wyjazdów stacjonarnych, ale takich, gdzie jest możliwość korzystania w wycieczek fakultatywnych. Dla nich My Travel promocje przygotowuje szczególnie starannie, bo tacy turyści na ogół chcą poznawać dokładnie lokalną kulturę, zabytki i tradycje  panujące w odwiedzanym regionie. My Travel stara się więc zadowolić nawet najbardziej żądnych wrażeń turystów.

Prawdziwym turystycznym zapaleńcom My Travel może przedstawić propozycje wycieczek objazdowych do najciekawszych miejsc na całym świecie. Co roku też przygotowane przez My Travel promocje wyjazdów na narty przyciągają wielu klientów.


My Travel dla grup

Jak na dobre biuro podróży przystało, My Travel Lublin dba również o tych, którzy chcą podróżować w ramach grup zorganizowanych. Stąd też co roku w ofercie My Travel można znaleźć atrakcyjne wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Są to obozy i kolonie letnie, które odbywają się zarówno w kraju, jak i za granicą. Z tej formy urlopowego wypoczynku co roku korzysta wiele osób, ponieważ My Travel cieszy się dużym zaufaniem rodziców.

Biuro podróży My Travel oferuje także bilety lotnicze i autokarowe. Dzięki temu można też wygodnie podróżować na własną rękę. Kupując bilety lotnicze tanich linii, można podróżować po Europie nie wydając na ten cel fortuny i nie rujnując urlopowego budżetu. Pracownicy My Travel uczą swoich klientów, jak planować wyjazdy w ramach tak zwanego city break, co polega na tym, że w wybrany weekend klient na własną rękę zwiedza interesujące go miasto w Europie. To cudowna odmiana po tygodniu wytężonej pracy, a oferty biletów w doskonałych cenach znaleźć można w ramach My Travel promocje.


My Travel – same korzyści

Jeśli chcesz być na bieżąco z My Travel promocje, pobierz aplikację goodie. Wprowadź tam informacje dotyczące tego, czego poszukujesz. Jeśli chcesz skorzystać z ciekawych promocji, goodie powiadomi Cię natychmiast, gdy tylko My Travel taką promocję ogłosi. To bardzo wygodna forma dowiadywania się o doskonałych ofertach biura podróży My Travel.