My Gymtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

My Gym

Przepraszamy. My Gym nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.

Zdrowy styl życia jest obecnie w modzie – i bardzo dobrze! Jeśli chcesz zadbać o piękną sylwetkę, dobrą kondycję i zdrowie, koniecznie musisz postawić na właściwą dietę oraz aktywność fizyczną. Nie wiesz, jak to zrobić, a wszystkie dotychczas podejmowane przez Ciebie wysiłki nie przyniosły zadowalających efektów? Nie myśl o tym, co było, bo to już przeszłość! Skup się na tym, co możesz osiągnąć teraz! Odwiedź My Gym i odkryj siebie na nowo! My Gym to sieć fitness klubów, w których nie tylko zawalczysz o doskonały wygląd, ale poznasz prawdziwych profesjonalistów, którzy pokażą Ci, jak postępować, aby wyglądać i czuć się dobrze. Sprawdź też oferowane przez My Gym promocje, by móc czerpać jeszcze większą satysfakcję z dokonanego wyboru!

 

My Gym – Twoja recepta na sukces!

My Gym to sieć fitness klubów, które prężnie działają m.in. w takich lokalizacjach jak Gdańsk, Gdynia, Starogard Gdański, Kutno. Ponadto już niebawem pojawią się kolejne punkty My Gym, m.in. w Łodzi oraz w Ciechanowie. Każdy z klubów My Gym zapewnia klientom dostęp do wykwalifikowanej kadry trenerskiej, dzięki której efekty ćwiczeń będą jeszcze lepsze. Ćwiczenie pod okiem doświadczonego trenera to doskonały pomysł, gwarancja bezpieczeństwa oraz zadowalających efektów – wie o tym sieć My Gym!

W fitness klubach My Gym znajdziesz ponadto bardzo bogatą ofertę treningów, m.in. z zakresu spinningu, siłowni, cardio, fitness. Dodatkowo możesz umówić się na indywidualne konsultacje z pracownikiem My Gym, w czasie których zadasz mu wszelkie nurtujące Cię pytania. Nie musisz obawiać się o stronę finansową przedsięwzięcia – proponowane przez My Gym promocje sprawią, że będzie Cię stać na to wszystko!

 

My Gym – promocje, z których musisz skorzystać!

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że uczęszczanie do fitness klubu wiąże się z pewnymi kosztami. To zupełnie naturalne – w końcu w trakcie ćwiczeń klientów doglądają profesjonaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo i efektywność treningu. Choć bez cienia wątpliwości jest to ich pasja, jest to jednocześnie ich praca, za którą muszą otrzymać wynagrodzenie. Ponadto profesjonalne kluby wyposażone są w doskonałej jakości sprzęty, które nie tylko trzeba kupić, ale poddawać okresowym przeglądom i w razie konieczności naprawiać, a to wszystko kosztuje.

Z drugiej strony nikt jednak nie chce słono płacić za zajęcia lub kupować od razu całego karnetu, jeśli nie wie, czy w ogóle akurat ten klub przypadnie mu do gustu. Tutaj My Gym także ma świetne rozwiązanie – pierwsza wejściówka za darmo! Tego typu organizowane przez My Gym promocje pokazują, jak bardzo klub My Gym dba o swoich klientów i jak ceni sobie ich zdanie. Jeśli My Gym przypadnie Ci do gustu, możesz zostać na dłużej, jeśli nie – możesz maksymalnie wykorzystać darmową wejściówkę, a później odejść bez konsekwencji. Ale na pewno wrócisz! Chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat wszelkich promocji i innych ważnych wydarzeń My Gym? Zainstaluj więc w swoim telefonie aplikację goodie, a nic istotnego już Cię nie ominie!