za bilet w poniedziałek
Logo Multikino
Ulubione
16 zł
za bilet w poniedziałek

Ważna od 2019-09-04 do 2019-11-25

Opis

W Multikinie poniedziałek jest wspaniałym rozpoczęciem nowego tygodnia! Wystarczy dołączyć do grona przyjaciół Multikina na portalu Facebook.com i na fan page'u Multikino Polska w prywatnej wiadomości wpisać hasło multiponiedziałki. W odpowiedzi otrzymasz dwa kody, które uprawniają do zakupu biletu na seans filmowy 2D w cenie 16 złotych brutto oraz zestawu barowego Oscar w cenie 14,90 złotych brutto.

Kod może być wykorzystany przy zakupie jednego biletu wyłącznie na seans odbywający się w najbliższy poniedziałek. Natomiast kod otrzymany w poniedziałek może być wykorzystany wyłącznie w ten poniedziałek, w którym go otrzymasz.

Akcja Multiponiedziałki nie obowiązuje na filmy 3D, na projekcje w salach Platinum oraz projekcje specjalne lub pokazy na zaproszenia. Bilet można zakupić wyłącznie w kasie kina. Akcja nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez sieć Multikino.

Uwaga: Liczba kodów jest ograniczona! Tygodniowo jest do wykorzystania aż 1000 sztuk. Dlatego nie czekajcie – napiszcie na messengerze magiczne hasło „multiponiedziałki” i korzystajcie z tańszych biletów do Multikina!

Szczegóły promocji oraz regulamin znajdziesz tutaj.

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje