Mr.Chillytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Mr.Chilly

Przepraszamy. Mr.Chilly nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Obecnie w każdym mieście funkcjonuje tak wiele różnych knajp, że niektórzy zastanawiają się, czy kolejna jest w stanie się utrzymać. Okazuje się, że wiele z nich jest równie szybko otwieranych, jak i zamykanych. Wszystko dlatego, że nie oferują dobrego, świeżego jedzenia. Naprzeciw najwybredniejszym gustom wychodzi więc Mr Chilly. Wykwalifikowani kucharze pracujący w Mr Chilly potrafią stworzyć dania, które zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim smakiem. Dzięki temu serwowane w Mr Chilly dania dodają sił i energii na cały dzień.

Mr Chilly – z miłości do gotowania

Twórcy Mr Chilly postawili sobie jeden cel – udowodnić, że zdrowe jedzenie może być przepyszne. Utarło się bowiem, że dobre może być tylko to, co niezbyt korzystnie wpływa na nasze zdrowie. A to nieprawda. Dania serwowane w Mr Chilly są przygotowane w 100% z najwyższej jakości naturalnych składników. Tylko takie można znaleźć w proponowanym przez Mr Chilly menu.  Kucharze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy odwiedzają Mr Chilly. Chętnie słuchają uwag i nowych pomysłów dotyczących przegotowywanych tu dań. Wszystko po to, by grono wybitnych smakoszy korzystających z oferowanego przez Mr Chilly menu było jeszcze większe.

Mr Chilly mexican grill – spróbuj tego smaku

 Sztuka kulinarna z Meksyku bez problemu wkradła się do polskiej kuchni. Jednak wykonanie meksykańskich dań często jest pracochłonne. Współcześnie też coraz więcej osób nie ma czasu na gotowanie. Dlatego warto korzystać z oferty Mr Chilly mexican grill. Najpopularniejsze w tej kulturze dania typu: taco, burrito, quesadilla, enchilada czy tortilla, to tylko niektóre dania, jakie możemy znaleźć w podawanym w Mr Chilly menu. W restauracji możemy także zamówić wyśmienite sałatki z awokado, kurczakiem albo chorizo. Każdego dnia w Mr Chilly menu znajdziemy opis zupy dnia – warto spróbować! Do każdej potrawy możemy wybrać mięso – wołowe, wieprzowe bądź z kurczaka. Także forma jego podania się różni. Może być szarpane, mielone bądź krojone. W przypadku dodatków oferowanych w Mr Chilly możemy wybrać: ryż, sałatę, ser, fasolę, grillowane warzywa i kukurydzę. To pozwala na skomponowanie wyjątkowych i smacznych dań. W ofercie Mr Chilly znajdziemy także słynne meksykańskie nachosy z sosem.

Mr Chilly Warszawa

 Wystarczy wpisać w przeglądarkę hasło Mr Chilly Warszawa, by dowiedzieć się, gdzie można wybrać się na smaczny obiad. Trzeba też pamiętać, iż restauracje Mr Chilly znajdziemy również poza stolicą. We wszystkich serwowane są wyśmienite dania w atrakcyjnych cenach. Jeśli chcemy wiedzieć o promocjach, możemy zawsze skorzystać z aplikacji goodie – sprawdzimy to szybko i sprawnie. Zniżki w Mr Chilly to doskonała szansa na spróbowanie nowych, ciekawych dań – i do tego w niskich cenach.