Monique Bakery & Winetylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Monique Bakery & WineŚwieże wypieki i wino? Czyż takie połączenie nie brzmi zachęcająco? Monique Bakery & Wine to miejsce, które łączy udanie te dwa elementy. Lokal znajduje się w strefie gastronomicznej Galerii Mokotów, a dlaczego warto go odwiedzić?

Monique Bakery & Wine menu dla każdegoW Monique Bakery & Wine znajdziesz świeżo wypiekane pieczywo oraz wyroby cukiernicze na bazie naturalnych składników. Gdy wchodzisz do lokalu, wita Cię zapach świeżych bagietek, chlebów, ciast i drożdżówek, które doskonale będą smakować z kawą lub z winami wysokiej jakości. Ponadto możesz skorzystać z szerokiej gamy sałatek, wybrać którąś z gotowych kanapek lub zdecydować się na jej własną kompozycję. Przygotowane przez Monique Bakery & Wine menu to także dania na gorąco – w tym hamburgery z wysokiej jakości wołowiny. Możesz dzięki temu najeść się do syta tym, co lubisz najbardziej. Zgodnie z nazwą, w Monique Bakery & Wine znajduje się chłodzony regał z winami. Spoczywają na nim trunki z najpopularniejszych francuskich regionów, a także duży wybór czerwonych i białych win z całego świata. Ne brak także klasycznych napojów chłodzących dla wszystkich oraz koktajli, które orzeźwiają i sycą.

Monique Bakery & Wine – ceny przyjazneDo wizyty w Monique Bakery & Wine zachęca fakt, że ceny za wszystkie propozycje są bardzo przystępne i nie musisz obawiać, że za smaczny posiłek czy doskonałej jakości pieczywo wypiekane na miejscu zapłacisz zbyt dużo. Możesz przyjść do lokalu o każdej porze dnia – zarówno smaczne śniadania, jak i bajgle, dostępne są w atrakcyjnych cenach przez całą dobę. Dlatego możesz korzystać z propozycji znajdujących w przygotowanym przez Monique Bakery & Wine menu bez martwienia, że zabraknie Ci na to pieniędzy. A możesz też trafić na różnego rodzaju okazje i promocje, dzięki czemu zapłacisz jeszcze mniej.

Monique Bakery & Wine – sposób na mniejsze rachunkiJeśli chcesz skorzystać z przygotowanego przez Monique Bakery & Wine menu, a zapłacić mniej, niż wynoszą standardowe ceny, musisz wiedzieć, kiedy uda Ci się zapłacić za to mniej. Aby dowiedzieć się o korzystnych cenach, nie musisz codziennie odwiedzać lokalu – wystarczy Ci goodie. To darmowa aplikacja na smartfona, którą możesz zainstalować na swoim urządzeniu w każdej chwili. Gdy ustawisz lokalizację na Warszawę, goodie poinformuje Cię, gdy w Monique Bakery & Wine pojawią się jakiekolwiek okazje cenowe. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć , kiedy odwiedzić to miejsce i zapłacić mniej. A ponieważ menu w Monique Bakery & Wine jest warte grzechu, nie czekaj! Pobierz goodie już dzisiaj i skorzystaj ze wszystkich okazji w Monique Bakery & Wine!