MO61tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

MO61W popularnych drogeriach możemy przebierać wśród tysięcy ofert perfum, jednak czasem ciężko znaleźć zapach, który idealnie pasowałby właśnie do nas. Bywa i tak, że nie mamy już cierpliwości do dalszych poszukiwań, więc sięgamy po produkt, który nie do końca nas zadowala. Okazuje się, że wcale nie musi tak być!

Mo61 – z miłości do perfumW 2014 roku powstała perfumeria Mo61. Niczym nie przypomina ona jednak typowych punktów, w których można kupić gotowe zapachy. Zaraz przy wejściu witają nas przeróżnej wielkości buteleczki – podobne są do tych, jakie niegdyś można było znaleźć w aptekach.
W Mo61 możemy kupić perfumy, które będziemy mieli tylko my. Nikt inny nie użyje takiego samego zapachu. Jak to możliwe? Klienci Mo61 wraz z pracującymi tam profesjonalnymi perfumiarzami mogą sami stworzyć idealny zapach dla siebie! Absolutnie nie musimy obawiać się, że wyjdzie z tego coś, co po raz kolejny nie spełni naszych oczekiwań. Doskonale przeszkoleni pracownicy pomogą spersonalizować zapach, który zachwyci każdą klientkę i każdego klienta.

Przywołaj wspomnienia z Mo61Każdy z nas zna jakiś przyjemny zapach, który kojarzy się z czymś miłym, np. z dzieciństwem. Może się wydawać, że niemożliwe jest, by go odtworzyć i zachować na dłużej w postaci perfum. Teraz jest taka szansa dzięki Mo61! Wystarczy, że opowiemy o tym zapachu pracującym tam osobom, a one pomogą nam go stworzyć! Od tej pory będziemy mogli każdego ranka spryskiwać się perfumami, które przypomną nam o beztroskim czasie, o wielu przyjemnych chwilach i automatycznie wprawią w lepszy nastrój. Działająca pod szyldem Mo61 perfumeria to najlepsza odpowiedź na potrzeby wszystkich miłośników cudownych, niebanalnych zapachów!
W jaki sposób powstała Mo61 perfumeria? Właścicieli zainspirowały podróże. Punkty Mo61 od samego początku cieszyły się dużą popularnością m.in. w Paryżu, Londynie czy Berlinie. Dlaczego więc polskie klientki nie mogłyby same stworzyć swoich zapachów?

Mo61 perfumeria, która zachwyciła wszystkichMo61 perfumeria to miejsce, które zachwyca i przyciąga niczym magnes. W jej drzwiach każdego dnia pojawia się coraz więcej osób szukających unikatowych zapachów. Założyciele Mo61 – bardzo słusznie – zwrócili uwagę na to, że w przypadku zapachów, tak samo jak i w przypadku ubrań, chcemy się wyróżniać na tle innych. Perfumeria Mo61 zaintrygowała nie tylko osoby młode, ale w naprawdę każdym wieku.
Jak uzyskać swój wymarzony zapach i nie stracić przy tym fortuny? To proste! Wystarczy skorzystać z aplikacji goodie i przejrzeć organizowane przez Mo61 promocje. W ten sposób skomponujemy własny, niepowtarzalny zapach w niskiej cenie. W perfumerii Mo61 promocje na zapachy występują często i są bardzo atrakcyjne!