MK Cafe

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 12 zł

MK CafeFiliżanka ulubionej kawy to coś, od czego większość z nas zaczyna swój dzień. Wyjątkowy smak i niepowtarzalny aromat odnajdziemy w kawach MK Cafe. Kawa MK Cafe charakteryzuje się najlepszymi, starannie wyselekcjonowanymi, świeżo wypalanymi ziarnami kawy. Niezwykle istotną rolę ogrywa sam proces palenia, który pozwala w pełni oddać bogaty aromat i smak ziaren doskonałej jakości kawy MK Cafe.

Kawa MK Cafe – najlepszy sposób na udany dzień

Kawa MK Cafe dostępna jest w wersji mielonej, ziarnistej i rozpuszczalnej. Mielone kawy MK Cafe charakteryzują się zbiorem i paleniem najstaranniej wyselekcjonowanych ziaren rosnących na plantacjach w Ameryce Środkowej i Południowej. Wśród mielonych kaw MK Cafe możemy, znaleźć kawę tradycyjną, a także mieszankę specjalnie skomponowaną do picia z mlekiem. Jeśli szukamy wyjątkowego smaku, świetną propozycją z pewnością okaże się kawa MK Cafe Brasil, której ziarna pochodzą z plantacji brazylijskich. Jej smak charakteryzuje się nutami słodkiego orzecha oraz mlecznej czekolady.

Niepowtarzalny smak cechuje również kawę MK Cafe Columbia. W tym przypadku możemy jednak liczyć na delikatne orzeźwienie. Dla miłośników kawy o mocnym i wyrazistym smaku doskonałą propozycją będzie MK Cafe Sahara. Natomiast dla tych, którzy wolą coś delikatniejszego, świetnym rozwiązaniem będzie kawa MK Cafe z subtelnym, lekko owocowym smakiem lub z ekstraktem z ziaren kawy zielonej.

Również w przypadku kaw ziarnistych MK Cafe przygotowała kilka różnorodnych propozycji – możemy tu wybierać kawy o mocnych i intensywnych smakach, jak również tych nieco subtelniejszych, z nutami orzechowymi, miodowymi czy też kwiatowo – owocowymi, gwarantującymi lekkie orzeźwienie. Natomiast jeśli chodzi o kawy rozpuszczalne, MK Cafe proponuje np. kawę będącą połączeniem słodkiego karmelu z delikatnym, kwasowym smakiem lub kawę, która stanowi harmonię słodyczy oraz subtelnej goryczki. Jeśli zainstalujemy w swoim telefonie aplikację goodie, zapewnimy sobie dostęp do kodów rabatowych do wszystkich produktów MK Cafe, dzięki którym będziemy mogli rozsmakować się w ich aromacie w jeszcze niższej cenie.

Przepisy kawowe i Akademia Baristy

Na stronie internetowej MK Cafe znajdziemy ciekawe i proste przepisy kawowe, które pozwolą nam przygotować niepowtarzalną kawę w domowym zaciszu. Wykorzystując je, możemy spróbować intensywnej chili cafe z dodatkiem startego chili i syropu czekoladowego lub bardziej delikatnej migdałowej niespodzianki ze spienionym mlekiem, musem migdałowym i bitą śmietaną. Na stronie MK Cafe znajdziemy również przepisy na kawy z owocami, drinki kawowe oraz kawy na chłodne dni. Akademia Baristy to z kolei specjalnie przygotowane filmy video, które uczą, jak przygotować spienione mleko, a także napoje kawowe na bazie mleka oraz pokazują, jak stworzyć różnego rodzaju wzory na kawie ze spienionego mleka. Poza tym możemy nauczyć się parzenia kawy na różne sposoby, uzyskać informacje na temat przechowywania kawy i urządzeń do jej przygotowywania. MK Cafe zaprasza już dziś!