Milatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Mila

Gazetki

 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-05-23 do 2019-05-29
  Nowa Gazetka
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-05-21 do 2019-06-04
  Nowa Gazetka
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-04-30 do 2019-05-30
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiSieć supermarketów Mila od 25 lat zdobywa zaufanie Polaków. Charakterystyczne budynki z typowym logo powoli wtopiły się w krajobraz polskich miast i stały się miejscem codziennych zakupów. Obecnie Mila to aż 187 sklepów w całym kraju, w którym możesz kupić tanie i dobrej jakości produkty spożywcze, chemię domową i inne produkty codziennego użytku. Każdy otwarty przez Mila sklep jest rozległy i bardzo wygodny, co sprawia, że robienie nawet dużych zakupów dla całej rodziny jest komfortowe.
Mila ciągle poszerza swój asortyment, by dopasować go do potrzeb klientów. O najnowszych produktach poinformuje Cię wydawana co tydzień przez Mila gazetka, z której dowiesz się także o najnowszych promocjach i przecenach. Prowadzony przez Mila sklep jest też zaopatrywany w produkty regionalne i pochodzące od lokalnych producentów, więc na pewno kupisz w nim to, co lubisz najbardziej.


Wydawana przez Mila gazetka

Najlepszym źródłem informacji o tym, jakie pojawiły się w Mila promocje jest gazeta. Ukazuje się ona co tydzień i przedstawia przede wszystkim różnego rodzaju rabaty i przeceny. Wydawana przez Mila gazetka promocyjna jest dostępna w sklepie, jednak z jej treścią możesz się zapoznać także w sieci. Wydana przez sieć sklepów Mila gazetka jest dostępna na stronie goodie.pl lub w aplikacji mobilnej. Dzięki niej będziesz ciągle na bieżąco z promocjami sieci Mila, a to ułatwi Ci zaplanowanie zakupów.
Ogłoszona przez Mila gazetka to najlepszy sposób na zapoznanie się z najnowszym asortymentem sklepu. Znajdziesz tutaj także informacje o przecenionych produktach. W Mila gazetka promocyjna pojawiają się rabaty na najczęściej kupowane produkty spożywcze i produkty codziennego użytku. W sklepach Mila możesz spodziewać się promocji na warzywa i owoce, mięso czy wędliny. Jeśli chodzi o markę Mila sklep często przecenia także produkty pochodzące od lokalnych dostawców oraz przekąski i słodycze. To ogłaszane przez Mila promocje są najlepszym sposobem na zrobienie tanich zakupów dla całej rodziny.


Mila – oferta sklepów

Jednak nie tylko wydawana przez sieć Mila gazetka promocyjna przyciąga klientów. Mila stawia przede wszystkim na jakość produktów, dlatego też zakupy w niej są tak przyjemne. Jeśli chodzi o Mila sklep jest zaopatrzony wyłącznie w świeże owoce, warzywa i mięso. Wszyscy producenci współpracujący ze sklepem są sprawdzeni i dostarczają towar najlepszej jakości.
Mila oferuje także linie produktów „Z kuchnią przez świat”. W sklepie możesz zaopatrzyć się w mniej znane produkty typowe dla kuchni z różnych zakątków świata. Ponadto Mila ma także cukiernię, w której zakupisz pyszne ciasta i inne wypieki. Zakupy w Mila to sama przyjemność, dlatego bądź zawsze na bieżąco z nowymi promocjami dzięki goodie.pl.