Mexxtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Mexx

Przepraszamy. Mexx nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Mexx to bardzo znana w Polsce marka odzieżowa, założona w latach 70. ubiegłego wieku w Holandii przez hinduskiego biznesmena Ratta Chadha. Obecnie oznaczony logo Mexx sklep można znaleźć w 50 państwach lub też wybrać Mexx sklep online, w którym wysyłka produktów odbywa się na cały świat. Firma Mexx skupia się głównie na sprzedaży odzieży i akcesoriów damskich, męskich i dziecięcych, ale z powodzeniem można też kupić między innymi perfumy Mexx.
Marka Mexx powstała z połączenia dwóch linii produktów: męskiej Moustache i damskiej Emanuelle. Obie linie na początku prowadzono odrębnie, ale w latach 80. połączono te marki, nadając im nazwę Mexx, pochodzącą od pierwszych liter marek i dodanego podwójnego znaku X. Innowatorskie podejście do kreowania wizerunku za pomocą ubrań dało marce Mexx wielu klientów poza Europą. Pierwsze sklepy marki poza Starym Kontynentem powstały na Bliskim i Dalekim Wschodzie, a także w Kanadzie.
Dopiero od roku 1997 Mexx produkuje również perfumy Mexx, zegarki oraz inne akcesoria, takie jak buty i torebki. A od 2000 roku ma swoją kolekcję biżuterii. Warto wiedzieć, że firma wspiera działalność filantropijną, m.in. fundację Liz Claiborne.

Gdzie znaleźć promocje na markę Mexx?Mimo że Mexx można nazwać marką ekskluzywną ze sklepami sieciowymi, to łatwo znaleźć w nich promocje na wybrane produkty. Każdy Mexx sklep może zaoferować sezonowe przeceny, kiedy zmieniają się kolekcje, ale może to być też niespodziewana akcja promocyjna lub zaplanowane działanie z okazji np. Czarnego Piątku. Aby na bieżąco śledzić organizowane w Mexx promocje, warto korzystać ze stron zbierających wszystkie informacje o aktualnych promocjach różnych marek, jak na przykład goodie.pl. Można też z powodzeniem śledzić Mexx promocje w aplikacji goodie na swoim telefonie. W ten sposób warto odszukać informacje o promocjach zarówno w Mexx sklepie stacjonarnym, jak i w Mexx sklepie online. Można też skorzystać z promocji i rabatów, ponieważ wtedy zamiast jednej wyjątkowej rzeczy wygodnie jest skompletować nawet cały outfit.

Produkty w ofercie markiKażdy Mexx sklep oferuje przede wszystkim odzież damską, męską i dziecięcą. W aktualnej kolekcji znajdują się ubrania z modnymi motywami, ale też linie odzieży sportowej dla aktywnych osób. Można również kupić perfumy Mexx czy produkty z linii pielęgnacyjnej odpowiadające zapachem perfumom, jak żel pod prysznic, dezodorant czy woda po goleniu albo balsam do ciała. Dostępne są też zestawy upominkowe Mexx. Marka Mexx oferuje dodatkowo ekskluzywną biżuterię oraz zegarki o designerskim charakterze. Jako dopełnienie kolekcji odzieżowych w Mexx można też kupić stylowe obuwie i torebki damskie, które wykonane są z materiałów najlepszej jakości.