Mensa Hometylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Mensa Home

Przepraszamy. Mensa Home nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Mensa Home jest polską siecią sklepów wnętrzarskich o ogólnokrajowym zasięgu. Mensa Home sklep charakteryzuje bardzo szeroki asortyment, który zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta, a dostępne w Mensa Home promocje czynią zakupy jeszcze przyjemniejszymi. Jeśli w Twoim domu na stole czegoś brakuje – niezależnie od tego, czy jest to sosjerka (stłuczona przypadkiem), czy bliżej nieokreślone “coś” do przyozdobienia stołu na czas rodzinnych posiłków – w Mensa Home znajdziesz to z pewnością.


Mensa Home sklep z duszą

Słowo “mensa” oznacza po łacinie “stół”, zatem Mensa Home to w dosłownym tłumaczeniu “dom stołu”. Nazwa ta nie jest przypadkowa, gdyż – jak twierdzą sami założyciele Mensa Home – u nich wszystko kręci się wokół stołu. Mensa Home sklep to szeroka gama produktów, zarówno dekoracyjnych, jak i użytkowych, związanych ze spożywaniem posiłków, a także dekoracją stołów i stolików. W Mensa Home możemy skompletować zastawę bez konieczności kupowania elementów, które uważamy za zbędne, bądź – jeśli już posiadamy naczynia od Mensa Home – dokupić brakujący czy też zniszczony element zastawy bez konieczności zakupu całego kompletu.


Mensa Home – znane marki w Polsce

Mensa Home sklep oferuje sprzedaż marek znanych i cenionych na światowym rynku takich, jak: Alfi, Bohemia, Royal Doulton, Bugatti, Royal Albert i wiele innych. Wszystkie marki dostępne w Mensa Home łączy jedno: są tworzone z myślą o ludziach, którzy kochają wygodę oraz komfort, a także cenią piękno otaczających ich rzeczy – nawet tych użytku domowego. Przedmioty oferowane przez sklep są wykonane z dobrych materiałów, co czyni je trwalszymi. Dzięki goodie, możesz poznać ogłoszone w Mensa Home promocje i kupować po niższych cenach. Możesz w łatwy sposób zyskać czas i pieniądze, sprawdzając kilkoma kliknięciami najnowsze zniżki w Mensa Home.


Gdzie znaleźć Mensa Home sklep stacjonarny?

Obecnie Mensa Home posiada 10 sklepów rozmieszczonych na terenie kraju w największych centrach handlowych. Produkty Mensa Home możemy znaleźć w: szczecińskiej Galerii Kaskada, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, w poznańskim Starym Browarze, w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy, w Galerii Krakowskiej w Krakowie (tu mieści się również salon Mensa Home Premium), w salonie firmowym w Lesznie, we wrocławskich centrach: w Arkadach, Renomie oraz Galerii Dominikańskiej oraz w Silesia City Center w Katowicach.


Mensa Home dla najmłodszych

Podczas posiłków nie wolno zapomnieć także o dzieciach. Specjalnie dla nich w Mensa Home dostępne są między innymi sztućce z Kubusiem Puchatkiem, zabawne kubeczki na jajka czy miseczki dla małej księżniczki w dopasowanym do dziecięcych rączek rozmiarze. Kolorowe wzory ucieszą oko najmłodszych, a dzięki wykonaniu z trwałych materiałów, mamy nie muszą się martwić, że zastawa szybko ulegnie zniszczeniu. Pobierz aplikację goodie i sprawdź świetne ceny w Mensa Home już dziś.