Media Markt jest czołowym sklepem w Europie, który sprzedaje elektronikę użytkową oraz oferuje szeroki wybór sprzętu elektronicznego typu: monitory, telewizory, lodówki, pralki, HiFi Audio, akcesoria komputerowe, kamery, telefony i smartfony, faksy, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, zmywarki, pralki, suszarki, lodówki i zamrażarki. Ale nie tylko! W Media Markt można zakupić produkty, które uatrakcyjnią wolny czas jak: książki, muzyka, filmy, gry komputerowe czy sprzęt fotograficzny. Laptopy, rowery elektryczne, zegarki sportowe, elektryczne deskorolki, zabawki dla dzieci i inne wyżej wymienione można często nabyć w licznych promocjach oraz w korzystnych cenach dzięki ratom, kodom rabatowym czy wyprzedażom, które oferuje Media Markt.


Media Markt –gazetka i promocje

Nie musisz się denerwować, że nie znajdziesz swojego ulubionego e-booka, bestsellerowej książki, ulubionych słuchawek czy ulubionych gadżetów oraz płyt CD i DVD. Logo Media Markt jest zawieszone na blisko 1000 marketów w 14 krajach, w tym 60 sklepów Media Markt znajduje się w Polsce. Historia powstania Media Markt jest związana z takimi nazwiskami jak: byli Walter Gunz, Erich i Halga Kellerhals oraz Leopold Stiefel. To oni bowiem w 1979 roku założyli pierwszy sklep Media Markt w Monachium, co okazało się bardzo dochodowym biznesem. Do tej pory w tej bawarskiej miejscowości znajduje się największy sklep Media Markt. Liczy on 10.000 m² powierzchni handlowej. Początek rozwoju Media Markt w całej Europie datuje się na rok 1989, kiedy we Francji powstał pierwszy market. Po dziecięciu latach Media Markt otwarto również w Polsce, w miejscowości Czeladź. Poza tym marka funkcjonuje również w piętnastu krajach europejskich: Szwajcarii, Szwecji, Austrii, Belgii i innych oraz zatrudnia ponad 3 000 pracowników. W tej chwili sprzedaje produkty elektroniczne takich marek jak: Apple, Canon, ProGo, Samsung, Miele, Microsoft, Nespresso, Bosch i PlayStation. Na stronie internetowej można znaleźć zakładkę „outlet”, gdzie umieszczone są produkty m.in. tych firm w niższej cenie.


Media Markt – promocje „Nie dla idiotów”

Sklep Media Markt słynnie z licznych kampanii promocyjnych oraz kontrowersyjnych haseł reklamowych typu: „Nie dla idiotów”, „ Powinni tego zabronić”, „Goły, a ma świetny sprzęt”, „Stare na nowe” i „Świat bez VAT”. Znane jest również hasło niezastąpionego Chucka N., który na pytanie: „Ile produktów jest w Media Markt?” odpowiedział: „Wszystkie” jak również ostatnia akcja: „Podziel się opinią i wygraj”. Sklep znany jest również z tego, że dba o obsługę sprzedażową klientów, proponując atrakcyjne raty oraz np. dostawę i instalowanie sprzętu w domu oraz pomoc informatyków tzw. Power Service. Na stronie internetowej można znaleźć zakładkę „Usługi”, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na ten temat. Nie bez powodu ostatnio marka obchodziła swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji zresztą była możliwość wygrania w loterii stu TV SAMSUNG 60 CALI UE60J6240.


Media Markt – gazetka i promocje z goodie

Jeśli nie chcesz przegapić wszystkich aktualnych gazetek Media Markt, dodaj markę Media Markt do obserwowanych marek w goodie. Jeśli tylko pojawi się nowa gazetka, otrzymasz o tym informację push na swój telefon z systemem Android albo iOS. Ostatnie propozycje sklepu to: „Co słychać w rozrywce?”, O zł za dostawę sprzętu komputerowego na produkty powyżej 100 zł w sklepie internetowym, „Wszystko gra!” z grą FIFA 18. Udanych zakupów w sklepach Media Markt, udanego korzystania ze sprzętu i mnóstwa wrażeń!