Logo Media Markt
Ulubione
Do 50 zł
z kodem rabatowym od goodie

Ważna od 2020-01-14 do 2020-01-31

Opis

Odbierz kod promocyjny i obniż wartość zamówienia o 50 zł brutto (dla zamówień o wartości powyżej 1500 zł brutto) lub o wartość 15 zł (dla zamówień o wartości powyżej 500 zł).

Szczegółowe zasady promocji w REGULAMINIE.
 
CZY I ILE MOGĘ DODATKOWO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TEJ OFERCIE?
Tak, możesz dodatkowo zaoszczędzić korzystając z goodie cashback – bezpiecznemu, bezpłatnemu i prostemu zwrotowi pieniędzy za zakupy w sklepach internetowych: 
 
1.    Jeśli do tej pory nie korzystałeś z goodie cashback, zaoszczędzisz dodatkowo 10 złotych, które otrzymasz na powitanie w prezencie oraz do 6% wartości swoich zakupów netto (bez kosztów dostawy). 
2.    Jeśli już wcześniej korzystałeś z goodie cashback, zaoszczędzisz do 6% wartości swoich zakupów netto (bez kosztów dostawy). 
 
CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ JEDNOCZEŚNIE Z INNYCH PROMOCJI? 
Tak, ta oferta łączy się z innymi promocjami.
 
 CO POWINIENEM ZROBIĆ, ABY SKORZYSTAĆ Z GOODIE CASHBACK?
1.       Kliknij w przycisk „PRZEJDŹ DO SKLEPU”.
2.       Zarejestruj się lub zaloguj w goodie.
3.       Aby skorzystać z tej oferty cashback, zrób zakupy za minimum 20 zł od razu po przekierowaniu na stronę sklepu.   

 KIEDY OTRZYMAM ZWROT?
1.       10 zł w prezencie otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego od dokonania transakcji przez goodie cashback. Środki znajdą się na Twoim koncie goodie ze statusem „Zatwierdzone środki”.
2.       Do 6% zwrotu otrzymasz w ciągu 1-2 dni roboczych – środki otrzymają status „Środki oczekujące” w zakładce „cashback” w aplikacji goodie i na www.goodie.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia transakcji przez Media Markt środki zmienią status na „Zatwierdzone środki”. Średnio czas potwierdzania transakcji  Media Markt to 21 dni.
3.       Gdy tylko „Zatwierdzone środki” osiągną poziom 20 zł (minimalna kwota do wypłaty) możesz przelać środki na swoje konto bankowe.
 
 
 -------------------------------------------------------------
NIE WIDZISZ W TEJ OFERCIE NIC DLA SIEBIE?
Możesz otrzymać 10 zł na start za zakupy w Allegro, AliExpress, Lidl, Booking.com i 800 innych markach*, które znajdziesz w zakładce „cashback”.
 
 
*Z wyłączeniem: nju Mobile, Virgin oraz MK Cafe
 -------------------------------------------------------------

Wszystkie okazje