Mebliktylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Meblik

Przepraszamy. Meblik nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Historia firmy Meblik rozpoczęła się jeszcze w 1999 roku, kiedy to dwóch studentów Wydziału Technologii Drewna w Poznaniu opracowało innowacyjny sposób programowania zaawansowanych obrabiarek numerycznych. Andrzej Zabłotny oraz Stanisław Gierszewski stworzyli oprogramowanie pozwalające na grawerowanie dowolnych grafik na drewnie. Swoje dzieło postanowili wykorzystać w produkcji własnych mebli. W 2005 roku założona została firma Meblik dostarczająca klientom meble młodzieżowe doceniane na całym świecie. Już w 2008 roku Meblik rozszerzył swoją ofertę o sześć nowych kolekcji skierowanych do najmłodszych (Sawanna, Podróżnik, Formuła, Piłkarz, Księżniczka, Orchidea). Kilka miesięcy po tym Meblik został wyróżniony podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich właśnie za jedną z nowych kolekcji meblowych. Rok później firma otrzymała nagrodę „Najlepsze w Polsce” oraz nagrodę „Laur Konsumenta za Odkrycie Roku”. Przez kilka kolejnych lat firma rozszerzała swoje portfolio o kolejne Meblik meble młodzieżowe, by w 2010 roku dostać certyfikat bezpieczeństwa Tuv Rheinland, który pozwala na sprzedaż produktów na całym świecie. W 2013 roku do sprzedaży trafiła kolekcja CLUB dedykowana dla chłopców, stworzona na oficjalnej licencji klubu piłkarskiego FB Barcelona. Obecnie firma Meblik dostarcza swoim klientom meble dla niemowląt, meble dziecięce oraz Meblik meble młodzieżowe. Oferowane przez Meblik promocje pozwalają na zaoszczędzenie nawet do 50% wartości zestawu do pokoju najmłodszych. Obecnie Meblik zatrudnia ponad 300 pracowników w całym kraju, którzy dbają o jakość usług firmy. Przedsiębiorstwo współpracuje z takim fundacjami charytatywnymi, jak „Piękne Anioły”, „Mam marzenie” oraz „SOS Wioski Dziecięce”.

Gdzie szukać promocji od firmy Meblik?

Na stronie internetowej Meblik.pl znajdziemy katalog produktów oferowanych przez firmę Meblik. Możemy na niej znaleźć również listę salonów firmy oraz przedsiębiorców współpracujących, oferujących produkty młodzieżowe. Proponowane przez firmę Mebilk promocje są idealne dla osób, które chcą ładnie i niedrogo wyposażyć pokój swojego dziecka. Szczególnie doceniana przez klientów jest seria Meblik Young. Aby być na bieżąco z promocjami ze strony Meblik.pl, warto skorzystać z platformy goodie, gdzie znajdziemy gazetki z całego kraju. Portal posiada również swoją aplikację mobilną na Androida i iOS, która jest niezwykle intuicyjna i czytelna. Meble Meblik, w tym seria Meblik Young, to bezpieczeństwo najmłodszych i elegancja połączona z funkcjonalnością i najwyższą jakością.

Meblik.pl to również wygodne usługi dodatkowe

Meble Meblik bez problemu mogą zostać zmontowane przez wyspecjalizowanych pracowników firmy, którzy swoje obowiązki wykonują niezwykle dokładnie i profesjonalnie. Wszystkie Meble Meblik to siedem lat gwarancji i siedem lat na darmową wymianę wszystkich frontów. Co ważne, firma Meblik oferuje całkowicie darmowe opracowanie graficzne naszych mebli. Najważniejsze informacje o firmie Meblik znajdziemy na stronie Meblik.pl i na platformie goodie. Dodatkowo dzięki goodie nie ominie nas żadna cenowa okazja.