McDonald’s Corporation jest amerykańską siecią barów szybkiej obsługi, która została założona 15 maja 1940 roku w San Bernardino w Kalifornii przez braci Richarda i Maurice’a McDonaldów. W Polsce pierwszy McDonald’s otwarto 17 czerwca 1992 roku w Warszawie na rogu ulic Marszałkowskiej oraz Świętokrzyskiej. W dniu otwarcia ustanowiony został rekord świata w liczbie transakcji: dokonano ich aż 13 300! Obecnie sieć McDonald’s posiada w Polsce 388 lokali i zatrudnia 20 tysięcy ludzi. Dla zmotoryzowanych gości restauracja oferuje model McDrive, czyli zamówienia bezpośrednio z samochodu. Aż 70% restauracji McDonald’s w Polsce to lokale McDrive. Popularną formą promocji tej firmy są zniżkowe kupony McDonald’s.

 

McDonald’s menu, McDonald’s śniadania

W McDonald’s menu znajdziemy zarówno szeroki wybór kanapek, napojów i deserów jak również frytek czy sałatek. Na każdym opakowaniu widnieją informacje o zalecanym dziennym spożyciu danego produktu, dzięki czemu podawane posiłki mogą być zróżnicowane oraz odpowiednio zbilansowane. Odpowiadają też na różne potrzeby klientów sieci McDonald’s. W godzinach porannych sporym zainteresowaniem gości cieszą się kupowane w restauracjach McDonald’s śniadania. McDonald’s jako pierwszy bar szybkiej obsługi na świecie wprowadził ofertę śniadaniową. Na najmłodszych czekają w McDonald’s zabawki – specjalne zestawy Happy Meal z ulubionymi bohaterami znanych produkcji filmowych. Rodzice mogą dobrać produkty w taki sposób, by ich pociechy mogły zjeść zdrowy posiłek, frytki zastąpić pomidorkami koktajlowymi lub owocogurtem, a napoje gazowane świeżym sokiem lub wodą. Dodatkowo coraz większa liczba restauracji posiada specjalne pomieszczenie Gym& Fun, gdzie najmłodsi korzystają z atrakcji typu wyścigi rowerowe, tory przeszkód, mini boisko do koszykówki.

 

Kupony McDonald’s, promocje McDonald’s, strefa McDonald’s

McDonald’s poza szeroką ofertą produktów w normalnych cenach oferuje również różnego rodzaju promocje. Warto polować na kupony McDonald’s, by otrzymać na przykład darmowego cheeseburgera lub kawę za 5 zł. Kupony prezentuje strefa McDonald’s i strona internetowa www.mcdonalds.pl. Tam sprawdzimy obowiązujący w restauracjach McDonald’s cennik, godziny otwarcia i lokalizację najbliższej placówki. Dowiemy się też, jak zdobyć oferowane najmłodszym przez restauracje McDonald’s zabawki.

 

McDonald’s i goodie, kupony McDonald’s

McDonald’s oferuje szeroki wybór produktów; zestawów, ofert specjalnych, sezonowych napojów lub kanapek typu „burger drwala” oraz kuponów i różnego rodzaju promocji. Aby być zawsze na bieżąco z najgorętszymi ofertami, sprawdź naszą aplikację goodie. Obserwuj w niej promocje McDonald’s , a nigdy nie przegapisz smakowitej szansy na zniżkę. Możesz też w każdej chwili sprawdzić obowiązujący w sieci McDonald’s cennik. Proponowane w restauracjach McDonald’s promocje są każdorazowo przesyłane do użytkowników aplikacji goodie w formie komunikatu push. Zapisz się również do newslettera goodie i bądź pewny, że nie ominą cię żadne prezentowane w restauracjach McDonald’s promocje. Aplikacja goodie jest dostępna na telefony komórkowe z systemem iOS lub Android.