Logo McDonald's
Ulubione
12 zł

za McZestaw lub 2 x kanapka

Ważna do odwołania

Opis

W ramach programu lojalnościowego w Galerii Mokotów, restauracja McDonald's oferuje 12 zł za McZestaw® (do wyboru: McWrap® Klasyczny, BigMac®, McChicken®) lub 2 x McChicken® lub 2 x WieśMac®.

*Promocja nie obowiązuje w czasie oferty śniadaniowej.
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje

Czy lubisz McDonald’s? Czy często robisz zakupy w Galerii Mokotów? W ramach programu lojalnościowego w Galerii Mokotów, marka McDonald’s oferuje 12 zł za McZestaw, do wyboru: McWrap, Klasyczny, BigMac, McChicken lub 2 x McChicken lub 2 x WieśMac.

 

Promocja w McDonald’s

 

Kartę lojalnościową założysz w goodie dosłownie w minutę, a będziesz ją miał zawsze przy sobie w swojej komórce. To świetne rozwiązanie, bo jak tylko poczujesz głód, to warto zajrzeć do McDonald’s i skorzystać z oferty rabatowej. Jeśli mieszkasz w pobliżu Galerii Wileńskiej, również warto wpaść do McDonald’s. W ramach programu lojalnościowego w Galerii Wileńskiej, warto zajrzeć do McDonald’s. Marka McDonald’s oferuje 12 zł za zestaw, a do wyboru są zestawy z kanapkami McChicken, McRoyal lub Filet O’Fish. A może mieszkasz blisko Blue City? W ramach programu lojalnościowego Moje Blue City restauracja McDonald’s oferuje McZestaw Big Mac w cenie 12 zł.

 

Promocje i zniżki z goodie

 

Karta stałego klienta o nie jedyna promocja, którą możesz sprawdzić dzięki bezpłatnej aplikacji goodie. W każdym z McDonald’s do 12 sierpnia warto skorzystać z oferty rabatowej 22 zł za Happy Meal plus McZestaw, a w każdym McZestawie do wyboru: Big Mac, McChicken, McRoyal, WieśMac, Filet-O-Fish/ McWrap Klasyczny albo Bekon DeLuxe, Kurczak McNuggets 6 szt., Chicken Wings 5 szt., Chicken Strips 3 szt. Pobierz aplikację goodie i korzystać do woli.

 

Życzymy smacznego!