Z pasji do zdrowego stylu życia i z miłości do sportu. Martes Sport zdecydowanie kieruje się tym hasłem, oferując swoim klientom odzież, obuwie oraz sprzęt sportowy najwyższej jakości renomowanych marek w bardzo korzystnych cenach.
Sklepy Martes Sport spotkać można w całej Polsce, głównie w galeriach handlowych. Tak samo szeroki asortyment dostępny jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym Martes Sport pod adresem: www.sklepmartes.pl.
Oferta Martes Sport skierowana jest zarówno do sportowców, jak i do klientów, którzy cenią sobie wysokiej jakości komfortową odzież oraz solidny sprzęt sportowy sprawdzonych marek. Artykuły są podzielone na kategorie, dzięki czemu zakupy w sklepach Martes Sport to czysta przyjemność. Do wyboru są nie tylko kurtki i buty Martes Sport, ale również sprzęt sportowy, taki jak: piłki, narty, łyżwy, rolki, rowery oraz liczne akcesoria.
Grupa Kapitałowa Martes Sport istnieje na rynku od 1993 roku i zatrudnia ponad 2600 osób. Martes Sport to produkcja, dystrybucja oraz sprzedaż detaliczna produktów sportowych na kraje Europy Środkowej i Wschodniej.

Martes Sport ButyJedną z najlepszych okazji cenowych w sklepach Martes Sport stanowi zakup obuwia. To bogaty wybór marek, takich jak: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Elbrus, The North Face, Iguana, Hi-Tec oraz nieustępujące im jakością – buty Martes Sport dla dzieci, kobiet i mężczyzn.
Do wyboru następujące obuwie: miejskie, zimowe, trekkingowe, sportowe, taktyczne, sandały i klapki, buty do wody oraz do piłki nożnej. Dostępny jest szeroki zakres rozmiarów obuwia, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Martes Sport RoweryNajpopularniejszym sportem i aktywnością wśród Polaków, niezależnie od wieku, a bardziej zależnie od pogody, jest rower. Kto nie uwielbia wycieczek rowerowych już od wczesnej wiosny po ostatnie promyki słońca jesienią? Są i tacy, którzy cały rok spędzają na dwóch kółkach. Specjalnie dla nich marka Martes Sport przygotowała bogaty asortyment produktów – rozmaite akcesoria i odzież Martes Sport Rowery to dobra jakość w korzystnej cenie.
A jeśli jeszcze szukasz swojego wymarzonego jednośladu na zbliżający się sezon, to Martes Sport sklep oferuje fachowe doradztwo oraz rowery najlepszych marek, takich jak: Kross, Merida, Romet, Le Grand. Do wyboru, do koloru.

Gazetka Martes SportMartes Sport sklep oferuje swoim klientom liczne promocje, dzięki którym można upolować markową odzież, buty Martes Sport lub sprzęt w jeszcze niższych cenach. Aby być na bieżąco z aktualną gazetką Martes Sport i korzystać z atrakcyjnych promocji, warto już dziś zapisać się do newslettera na stronie internetowej sklepu.
Aktualnie w sklepach Martes Sport trwa Zimowa Wyprzedaż – Rabaty do 70% >> Nie przegap takich okazji!