Marilyn to wiodąca w Polsce firma produkująca wyroby pończosznicze i bieliznę damską. Marka ta istnieje na rynku od 1992 roku i z sukcesem, z roku na rok utrzymuje pozycję lidera w branży. Produkty Marilyn cechują się wysoką jakością wykonania oraz nietuzinkowym designem. Dzięki temu Marilyn rajstopy czy bielizna zostały wielokrotnie nagrodzone tytułem “Doskonałość Mody”, a także zostały docenione przez miesięcznik “Twój Styl”. W roku 2011 firma Marilyn dostała również wyróżnienie jako Gazela Biznesu. Co ciekawe, marka posiada certyfikat ISO 9001:2009, co oznacza, że system zarządzania jakością produktów Marilyn jest na najwyższym poziomie.

Marilyn sklep można znaleźć w aż 30 polskich miastach. Jednak Marilyn bielizna jest do kupienia również za granicą, w krajach takich jak: USA, Wielka Brytania, Rosja, Łotwa czy Włochy. Warto wiedzieć, że Marilyn rajstopy i bielizna produkowane są w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym marki w Łodzi. Dzięki temu marka Marilyn może zaoferować najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Promocje i rabaty na markę

W asortymencie marki można znaleźć i przystępne cenowo Marilyn rajstopy, i droższą, ale luksusową bieliznę damską. Dlatego też warto sprawdzać Marilyn promocje, które mogą obejmować nie tylko pończochy, ale także tę najbardziej elegancką bieliznę. Żeby dowiedzieć się, kiedy Marilyn promocje organizuje, warto śledzić markę Marilyn na stronie internetowej goodie.pl albo w aplikacji mobilnej goodie i mieć podgląd na aktualne rabaty czy akcje promocyjne. W ten sposób można zaoszczędzić nawet do 70%. Marilyn sklep można znaleźć zarówno w Internecie, jak i w większym mieście, a żeby wiedzieć, w którym miejscu są akurat promocje, dobrze jest sprawdzić to na goodie, zanim wybierzemy się na zakupy.

Oferta marki

Marilyn to przede wszystkim pończochy, rajstopy i bielizna damska. Można znaleźć także limitowane kolekcje, jak Marilyn rajstopy Patrizia Gucci czy kolekcje sezonowe, jak Winter oferująca rajstopy zimowe. Wśród rajstop Marilyn można wyróżnić też linie: klasyczną, fashion oraz ekskluzywną. Także Marilyn bielizna jest podzielona na linię komfortowej bielizny bawełnianej ByNature, eleganckiej, ale funkcjonalnej bielizny modelującej o nazwie Slim Emotion czy linię ekskluzywną Lux Line. W sklepach Marilyn można z łatwością znaleźć i klasyczne zestawy, i bardzo szykowną, koronkową bieliznę. Bez trudu można też wybrać bieliznę odpowiadającą najnowszym trendom czy stylowi życia większości kobiet. Ponadto w Marilyn można kupić wygodne legginsy, getry, podkolanówki, a w sezonie letnim stroje kąpielowe i bikini. Dostępna jest również bielizna dla kobiet w ciąży i młodych matek. W ofercie Marylin, oprócz ogromnego wyboru produktów dedykowanych kobietom, można znaleźć też mniejsze kolekcje bielizny i skarpet dla mężczyzn czy rajstop dla dzieci.