Marco Aldanytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Marco Aldany



Marco Aldany to najbardziej znane salony fryzjersko-kosmetyczne w Polsce. Nazwa firmy pochodzi od jej założycieli, a jednocześnie trzech braci: Marco, Alejandro i Daniela. Połączenie ich imion stworzyło nazwę Marco Aldany, która bazuje na ponad 50-letnim doświadczeniu tej rodziny we fryzjerstwie. Obecnie Marco Aldany to największa sieć salonów fryzjerskich w Hiszpanii, skąd się wywodzi. Dopiero od kilku lat Marco Aldany działa w Polsce, ale ogólnie posiada na całym świecie ponad 400 firmowych salonów. W Polsce można znaleźć salony fryzjerskie Marco Aldany w Warszawie na Ochocie i Ursynowie. Marka Marco Aldany jest bardzo znana w świecie, dlatego też nie powinno dziwić, że współpracuje ze sławami takimi, jak: Eva Longoria czy Scarlett Johansson. Jednak bez względu na profesję i status klienta i tak będzie on potraktowany, jak prawdziwa gwiazda w salonie. Marco Aldany cennik dopasowuje do lokalizacji, w której mieści się salon, aby każdy klient mógł skorzystać z usług najlepszego fryzjera w jak najlepiej dopasowanej cenie. Warto też wspomnieć, że marka jest prawdziwym innowatorem w branży fryzjerskiej, ponieważ to Marco Aldany jako pierwsza firma w 2009 roku zorganizowała podniebny pokaz trendów fryzjerskich podczas lotu Madryt-Paryż.

Zniżki i promocje na usługi fryzjerskie



W obu salonach w Warszawie obowiązuje ten sam Marco Aldany cennik, ale można znaleźć różne promocje. Na przykład – w salonie w Blue City Marco Aldany promocje ma na kurację keratynową. A z kolei w salonie na Romera Marco Aldany promocje prowadzi na strzyżenie męskie od poniedziałku do piątku, w godzinach do 10 do 15. Jakie jeszcze promocje oferuje Marco Aldany? Tego można się dowiedzieć na przykład z aplikacji mobilnej goodie albo jej internetowego odpowiednika strony goodie.pl. Dzięki temu można na bieżąco sprawdzać promocyjne w Marco Aldany ceny i zapisać się na odpowiedni dzień do fryzjera. Mimo, że Marco Aldany cennik jest ogólnodostępny, to oferta promocyjna nie zawsze pojawia się na stronie firmy. Dlatego warto samemu sprawdzać informacje o rabatach.

Zakres usług



Jak informuje Marco Aldany cennik, salon wykonuje bardzo szeroki zakres usług. W salonach Marco Aldany można skorzystać z podstawowych usług fryzjerskich takich, jak: strzyżenie i modelowanie albo też postawić na specjalistyczny zabieg pielęgnacyjny. Niestety w tym zakresie Marco Aldany ceny ma dość wysokie, ale wynika to z pracy na kosmetykach tylko i wyłączenie renomowanych marek, jak chociażby Kevin Murphy, które gwarantują doskonały efekt. Dostępna jest też w Marco Aldany koloryzacja włosów. Od ufarbowania tzw. odrostów, po całkowitą zmianę koloru, czy dodanie refleksów. Najbardziej popularny jest jednak zabieg keratynowy, który nie tylko poprawia kondycję włosów, ale też je prostuje.