ManuFakturatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

ManuFaktura

Przepraszamy. ManuFaktura nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.

Była sobie kiedyś, pod koniec XIX wieku, ogromna ceglana fabryka włókiennictwa I. K. Poznańskiego, zlokalizowana przy ul. Ogrodowej w Łodzi. Kiedy w latach 90. upadła i zakład zbankrutował, budynek stał i niszczał, i mało kto wierzył jeszcze, że nastąpią dla niego nowe, lepsze czasy.

Aż do roku 2003, kiedy to rozpoczęło się największe w kraju przedsięwzięcie rewitalizacyjne – trwało 3 lata, pracowało przy nim ponad 2,5 tysiąca zaangażowanych pracowników, odrestaurowano w sumie ok. 90 tys. m2 zabytkowych wnętrz, a cała inwestycja pochłonęła 200 mln euro.

A dzisiaj, w dawnych, zabytkowych, ceglanych murach mieści się Manufaktura. Nowe miejsce znowu tętni życiem, pełne jest kawiarni i sklepów. Manufaktura to także nowa przestrzeń publiczna, będąca centrum wydarzeń artystycznych i sportowych, gdzie mieści się Rynek Włókniarek Łódzkich. Takiego miejsca, jak tu w Łodzi, nie ma nigdzie na świecie. Manufaktura to miejsce wyjątkowe.

Manufaktura dzisiaj to dwupiętrowa galeria handlowa, znajdująca się na dwóch z czterech kondygnacji, gdzie oprócz sklepów mieści się jeszcze kino, siłownia, bank, restauracje, kawiarnie, przychodnia, studio tańca, Muzeum Fabryki, a nawet Teatr Mały.

Manufaktura – rozrywka

Oprócz kina i teatru, Manufaktura to także miejsce innych rozrywek, takich jak: Arena Laser Games, Jazda!Park, Jupi Park, Experymentarium, Egurolla Dance Studio, Kręgielnia Grakula, Stratosfera, a w okresie zimowym dostępne jest tu 600 m2 lodowiska. W miejscu takim jak Manufaktura na pewno nie będziesz się nudzić.

Manufaktura – udane zakupy

Największe sklepy wchodzące w kompleks galerii handlowej Manufaktura to: Leroy Merlin Łódź Manufaktura, Auchan, Saturn, Decathlon oraz TK Maxx Manufaktura.

Na powierzchni dwóch kondygnacji galerii Manufaktura znajduje się kilkadziesiąt sklepów z modną odzieżą, sklepów sportowych, drogerii, sklepów z asortymentem dla domu i dla dzieci, apteka, sklepy obuwnicze, jubilerskie oraz miejsca, gdzie można się zatrzymać na kawę lub na obiad.

Manufaktura to też wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów, przez oferowanie im coraz to nowszych udogodnień, takich jak zakupy ze stylistką czy Handsfree Shopping – czyli wygodna usługa „Ty robisz zakupy, my je nosimy”.

A jeżeli nie masz czasu na zakupy i kawę, bo w domu panuje remont, Leroy Merlin Łódź Manufaktura to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego aktualnie potrzebujesz.

Modne ubrania cenionych marek – TK Maxx Manufaktura to ciekawe okazje cenowe na każdą kieszeń i garderoba na każdą porę roku.

Szukasz czegoś do domu, przyjdź do Leroy Merlin Łódź Manufaktura. Chcesz się modnie ubrać? Odwiedź liczne sklepy odzieżowe oraz TK Maxx Manufaktura.

Manufaktura – promocje

Aktualne Manufaktura promocje oraz najnowsza gazetka Leroy Merlin Łódź Manufaktura dostępne pod ręką w aplikacji goodie na Twoim smartfonie. Zainstaluj goodie i łap okazje!