Makrotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Makro

Gazetki

 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-11 do 2019-08-31
  Nowa Gazetka
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-11 do 2019-12-31
  Nowa Gazetka
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-04 do 2019-06-17
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-04 do 2019-06-17
 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2019-06-04 do 2019-06-17
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiMakro to hurtownia spożywczo-gastronomiczna, która dostarcza tylko wysokiej jakości produkty. Z jej usług korzystają restauratorzy, sklepy mało i wielkopowierzchniowe, twórcy programów kulinarnych, ale także klienci indywidualni. To właśnie do nich Makro kieruje promocje, ponieważ dba nie tylko o kubki smakowe czy pełną lodówkę, ale również ekonomiczne zakupy. Niezwykle rozbudowa oferta sklepu Makro to gwarancja, że opuszczając halę sprzedaży wyjedziesz z pełnym wózkiem. Twoja domowa spiżarnia zostanie zaopatrzona w najlepsze produkty od sprawdzonych dostawców – świeże mięsa, ryby, owoce i warzywa, nabiał oraz artykuły biurowe. Regularnie pojawiająca się gazetka Makro pozwala Ci na bieżąco planować zakupy, mniejsze lub większe. Dzięki temu jesteś w stanie kupować wygodnie w Makro, bez konieczności kursowania po kilku sklepach. Wiesz, że oferta Makro zawsze wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ oprócz atrakcyjnych cen dba o klienta za pośrednictwem programów lojalnościowych. Karta lojalnościowa czy Makro bonusy to szansa na skorzystanie z jeszcze niższych cen tysięcy artykułów spożywczych. Gazetka jest więc doskonałym narzędziem dla poszukujących produktów do użytku domowego lub profesjonalnego. Gastronomie, biura czy hotele zaopatrują tutaj swoje kuchnie, ponieważ w ten sposób dostarczają kucharzom artykułów najwyższej jakości.


Wygodne zakupy w Makro

Zapracowani, zabiegani i zajęci klienci Makro, doceniają sklep nie tylko za doskonałą jakość obsługi oraz produktów. Tym, na co zwracają szczególną uwagę jest postawa prokonsumencka, która przejawia się w takich aspektach jak godziny otwarcia, gazetka z promocjami, karta Makro, bardzo atrakcyjne promocje oraz możliwość zakupów online. Kupując artykuły biurowe w sklepie internetowym oszczędzasz przede wszystkim czas.  Natomiast decydując się na zakupy stacjonarne, Makro dostarczy zakupione towary w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zaawansowane systemy chłodnicze, wybór godzin dostawy oraz minimum formalności, to kolejne zalety zakupów w profesjonalnie zaopatrzonym markecie Makro. Jedna nowoczesna hala oferuje Klientom ponad 50 000 produktów, co jest odpowiednikiem aż 50 hurtowni branżowych. Trudno nie zgodzić się, że stwierdzeniem, że zakupy w Makro to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Platforma mięsna i rybna polityka sklepu oraz promocje, którymi objęte są te dwa działy są nie lada gratką dla wielbicieli kuchni egzotycznej. Tu kupisz niedostępne nigdzie indziej owoce morza, dowożone do sklepu przez 5 dni w tygodniu oraz ryby z najodleglejszych zakątków świata, takich jak Argentyna czy Indie. Chcesz jeść smacznie i zdrowo? Serwować swoim klientom specjały, po które będą chcieli wracać? Postaw na współpracę z Makro oraz portalem goodie – zawsze aktualna gazetka da Ci szansę na planowanie zakupów i otrzymanie najświeższych towarów gastronomicznych. Troszcząc się o potrzeby klientów biznesowych i indywidualnych marka Makro stale poszerza asortyment, poszukuje nowych, zaskakujących produktów i tworzy strefy dla restauracji, pubów, hoteli, kawiarni czy cateringu. Jednocząc się we wspólnej pasji gotowania śledź ofertę jednego z największych dostawców artykułów spożywczych, firmy Makro.