Madebyyoutylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

MadebyyouMadeByYou to pierwsza pracownia w Warszawie, w której własnoręcznie pomalujesz ceramikę. Do wyboru otrzymujesz bardzo dużo gotowych form ceramicznych takich, jak: kubki, talerze, miski, figurki, dzbanki, wazony, kafle i wiele innych. Nie obawiaj się, malowanie na ceramice jest proste – i naprawdę warto tego spróbować.

Ceramika MadeByYou – doskonałe lekarstwo dla duchaMadeByYou to kreatywna rozrywka dla osób w każdym wieku, pozwalająca na spokojny relaks po cały dniu aktywności. Oferta pracowni przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i grup, dla przyjaciół, par, a także dla dzieci przychodzących z rodzicami lub samodzielnie. Mogą także z niej korzystać szefowie firm, którzy chcą zafundować swojemu personelowi nietypowy wieczór integracyjny. W pracowni MadeByYou, malując na gotowych formach ceramicznych takich, jak: kubki, talerze, wazony, figurki, każdy może samodzielnie stworzyć wyjątkowe dzieło. Jeśli będziesz odwiedzać MadeByYou regularnie, pozwoli Ci to nie tylko na relaks, ale zgromadzenie swojej unikatowej galerii ceramicznej, którą ozdobisz swój dom. Ceramika MadeByYou może być również oryginalnym, trwałym i wyjątkowym prezentem, który nadaje się do wręczenia praktycznie przy każdej okazji – urodziny, Walentynki, rocznice, jubileusze itp. Trwałość ceramice zapewnia proces szkliwienia i wypalania. Dzięki temu wykonane w MadeByYou przedmioty da używać się zgodnie z przeznaczeniem – np. w przypadku kubków lub talerzy możesz z nich śmiało jeść i pić, a w wazonach trzymać kwiaty.

MadeByYou – spróbuj choć raz!Jeśli chcesz odwiedzić MadeByYou, możesz przyjść tam w godzinach otwarcia – znajdziesz je na oficjalnej stronie firmy. Koszt zajęć zależy od tego, co malujesz – kubki, talerze czy figurki zwierząt mają inne ceny. Informacje na ten temat również znajdziesz na wspomnianej witrynie. Do wyboru czeka na Ciebie ponad 100 różnorodnych ceramicznych przedmiotów w zakresie cenowym już od 20 do ponad 120 złotych.

Ceramika MadeByYou – kiedy możesz zapłacić taniej?Jeśli zainteresowała Cię ceramika MadeByYou, a równocześnie jesteś osobą oszczędną, dobrze jest korzystać z pracowni w czasie, kiedy są tam zniżki lub rabaty. Dzięki temu możesz zapłacić znaczniej mniej. A my mamy dla Ciebie sposób, dzięki któremu nigdy nie przegapisz takiej okazji – nazywa się goodie. Goodie to całkowicie darmowa aplikacja na smartfony, którą możesz pobrać i zainstalować w każdej chwili. Potem uruchom ją i wybierz lokalizację „Warszawa”. Od teraz, gdy tylko pojawią się w MadeByYou okazje, goodie poinformuje Cię o tym. Możesz także wpisać nazwę pracowni MadeByYou do wbudowanej w goodie wyszukiwarki, aby zobaczyć w każdej chwili, jakie aktualnie promocje mają miejsce w MadeByYou. Dzięki goodie możesz zaoszczędzić, a więc nie czekaj, tylko zainstaluj tę aplikację już dzisiaj i wypróbuj jej działanie w praktyce!