Bitwa TikTokerów

Oferta Archiwalna

Logo M1 Centrum Handlowe Zabrze
Ulubione

Bitwa TikTokerów

Ważna od 2019-05-25 do 2019-05-26, 23:59

Opis

Bitwa TikTokerów .
Już 25 i 26 maja możesz spotkać największe gwiazdy popularnej aplikacji do nagrywania filmów wideo w jednym miejscu! W M1 w Zabrzu każdy będzie mógł dołączyć do drużyny swojego idola i wraz z nim wziąć udział w bitwie!
Start imprezy każdego dnia o godzinie 12:00.
25 maja odbędzie się pierwsza część eventu.
Od godziny 12:00 na terenie centrum handlowego będzie można spotkać popularnych Tiktokerów: Maksymiliana Ziębę, Wanessę Stefaniak, Monikę Kociołek, Marcelinę Suławę, Oliwiera Skrudlika i Jakuba Grzybałę. Na uczestników imprezy czeka możliwość zdobycia autografu swojej ulubionej gwiazdy na specjalnym plakacie oraz wspólne zdjęcie z idolem na ściance. Osoby biorące udział w imprezie będą mogły również zadać pytanie swoim idolom podczas Q&A, a także nagrać z nimi wyjątkowy materiał wideo. Oprócz tego, widzowie wezmą udział w konkursie na temat wiedzy o bezpieczeństwie w internecie i posłuchają co na temat zagrożeń z sieci ma do powiedzenia ekspert, czyli psycholog.

26 maja w M1 będzie można spotkać Martynę Zbirańską, Marcelinę Waniek, Sonię i Julię Żugaj, Patryka Zapałę i Natalię Lewandowską. Widzowie ponownie otrzymają możliwość zadania pytań swoim idolom podczas Q&A, wezmą udział w nagraniu wspólnego TikToka. Ponadto będą mogli uzyskać autografy influencerów na specjalnych plakatach oraz zrobić sobie z nimi zdjęcia.

W roli prowadzącego Bitwę wystąpią Łukasz Walaszek. Weź ze sobą rodziców i wpadnij do M1 25.05 oraz 26.05 walczyć o nagrody.

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje