Jeśli nosisz okulary, na pewno zdajesz sobie sprawę, że oprawki mają nie tylko duży wpływ na wygodę ich noszenia, ale również i na wygląd osoby noszącej. Dlatego kupując okulary dobrze mieć duży wybór oraz pewność co do jakości oprawek. W salonach marki Lynx Optique jest ona gwarantowana, a proponowane oprawki pochodzą od takich renomowanych firm, jak Gucci, Oakley, Tommy Hilfiger czy Versace.

Lynx Optique oprawki dla CiebieSalony optyczne Lynx Optique to marka znana globalnie. Pierwszy salon Lynx Optique został założony we Francji w 1968 r., a w Polsce marka ta jest obecna od ponad 18 lat. Lynx Optique współpracuje z najbardziej renomowanymi producentami soczewek optycznych oraz liderami wśród światowych producentów okularów. Firma Lynx Optique nieustannie dąży do rozwoju, szukając technologicznie nowych, lepszych rozwiązań, aby być zawsze krok przed konkurencją. Dlatego oferowane przez Lynx Optique oprawki łączą w sobie zalety praktyczne z doskonałym designem. To co zachęca do zakupów, to fakt, że klienci sieci mają zapewnioną trzyletnią gwarancję na uszkodzenia i trzymiesięczną gwarancję adaptacji oraz prawo do zmiany zdania. Ponadto Lynx Optique proponuje bezpłatną kontrolę techniczną okularów – nawet, jeśli były one zakupione w innym salonie.

Na tym jednak nie koniec zalet tej sieci. W salonach znajdziesz nie tylko polecane przez Lynx Optique oprawki , ale również szeroką gamę soczewek kontaktowych i płynów do ich codziennej pielęgnacji. W każdym znajduje się także profesjonalnie wyposażony gabinet okulistyczny, w którym możesz wykonać kompleksowe badanie wzroku. Dzięki temu Lynx Optique jest w stanie zaoferować soczewki okularowe o najwyższym poziomie personalizacji, tj. idealnie dopasowane do każdego oka. Pomaga to również w doborze opraw okularowych pod kątem kształtu, rozmiaru, koloru, fizjologii klienta oraz zapisanej korekcji. Dlatego, robiąc zakupy w Lynx Optique, masz pewność, że okulary będą dopasowane po prostu idealnie. Satysfakcja z noszenia gwarantowana.

Lynx Optique promocje dla CiebieW Lynx Optique promocje organizowane są bardzo często. Możesz dzięki nim na przykład kupić drugą parę okularów, przeznaczoną do uprawiania sportu lub innej, ulubionej aktywności, za zaledwie 1 zł. A jak dowiedzieć się, kiedy takie atrakcyjne okazje mają miejsce? Jest na to pewien sposób – nazywa się on goodie. To niewielka, darmowa aplikacja na smartfony, której zadaniem jest poinformowanie Cię, gdy Lynx Optique będzie organizować promocje i udzielać atrakcyjnych rabatów. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy kupować oferowane przez Lynx Optique oprawki, aby zapłacić mniej. Ponieważ aplikację możesz pobrać na swój telefon w każdej chwili, tylko od Ciebie zależy, od kiedy zaczniesz oszczędzać na zakupach w sieci salonów optycznych Lynx Optique.