5 zł

za wyciskany sok

Ważna do odwołania

Opis

Przy zakupie dowolnej kanapki, świeżo wyciskany sok o pojemności 250 ml za 5 zł.
* Regularna cena soku 250 ml wynosi 6,99 zł.

Gdzie

Wszystkie okazje

Są wakacje. Czas na podróż! Jeśli podróżujesz samochodem, warto zatrzymać się na takiej stacji paliw, gdzie możesz zjeść kanapkę, napić się soku czy kawy w dobrej cenie. Tak jak na stacjach LUKOIL, gdzie w promocji przy zakupie dowolnej kanapki, świeżo wyciskany sok o pojemności 250 ml za 5 zł.

 

Promocje na Lukoil

 

Promocja, że przy zakupie dowolnej kanapki świeżo wyciskany sok o pojemności 250 ml za 5 zł, jest do odwołania. Warto dodać, że w standardowej cenie świeżo wyciskany sok o pojemności 250 ml kosztuje 6,99 zł. W ten sposób oszczędzasz 2 zł. Na stacjach LUKOIL są również inne promocje, które można ze sobą łączyć. Na przykład stacje sieci LUKOIL oferują 50% rabatu na plecaki i walizki Dormeo Go. Jak skorzystać z tej promocji? Za każde 25 zł wydane na stacji LUKOIL otrzymasz specjalne naklejki. Zebranie 5 lub 10 naklejek, uprawnia do zakupu wybranego produktu z rabatem. Jeśli jesteś głodny, polecamy na stacjach LUKOIL Big Doga z kiełbasą jałowcową za 7,99 zł.

 

Promocje i zniżki z goodie

 

Stacje LUKOIL na bieżąco ofertuje swoim klientom programy lojalnościowe, zniżki oraz inne bardzo atrakcyjne oferty. Jeśli chcesz z nich na bieżąco skorzystać, pobierz aplikację goodie. Wyślemy Ci wiadomość push, tak szybko jak się pojawią. Z nami żadnej nie przegapisz.