Lufthansa

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Cashback 1.5%

Lufthansa

Przepraszamy. Lufthansa nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.

 

Lufthansa to obecnie największy przewoźnik lotniczy w Niemczech, posiadający flotę ponad 300 samolotów, w tym tak nowoczesnych jak Airbus A320neo. Lufthansa istnieje na rynku lotniczym od 1953 roku i była pierwszym przewoźnikiem, który wprowadził do swojej floty Boeingi 737. Główna siedziba Lufthansa mieści się w Kolonii, a główna baza znajduje się we Frankfurcie nad Menem, druga zaś w Monachium.

W ofercie linii lotniczych Lufthansa, obok europejskich połączeń, są i loty długodystansowe, jak na przykład z Niemiec do najdalszych zakątków świata: do Afryki, Azji, obu Ameryk. A dla pasażerów spędzających wiele godzin w podróży Lufthansa wprowadziła w 2007 roku centrum rozrywkowe w postaci filmów i muzyki wewnątrz wybranych samolotów z floty.

Lufthansa odprawa

Lufthansa daje swoim pasażerom wachlarz możliwości, jeśli chodzi o odprawę, a wszystko po to, żeby było im jak najwygodniej.

Lufthansa odprawa online, czyli na 23 godziny przed odlotem możliwość zarejestrowania się drogą internetową, wybrania miejsca na pokładzie samolotu oraz samodzielnego wydrukowania karty pokładowej lub przesłania jej na swój telefon.

Lufthansa odprawa w automatach bezpośrednio na lotnisku to sposób na uniknięcie czekania w kolejkach – dla pasażerów posiadających bilet elektroniczny w postaci karty Miles&More, karty klienta lub karty kredytowej.
Lufthansa odprawa automatyczna, czyli możliwość otrzymania karty pokładowej przez sms albo na komórkę na 23 godziny przed wylotem – dla pasażerów zarejestrowanych w LH iD oraz w programie Miles&More.

Lufthansa odprawa wieczorem w przeddzień wylotu to bardzo wygodna opcja, by bez stresu w dzień podróży przybyć na lotnisko i tylko wsiąść bezpośrednio do samolotu. Wystarczy dzień wcześniej, na 23 godziny przed planowanym lotem, przybyć na lotnisko i dokonać odprawy oraz nadać bagaż. Opcja wyjątkowo popularna wśród grup podróżujących z dużą ilością bagażu oraz dla rodzin z małymi dziećmi.

Tyle możliwości odprawy i wygoda dla pasażerów tylko w liniach lotniczych Lufthansa!

Lufthansa bagaż

Przy korzystaniu z odprawy online w Lufthansa, bagaż można odprawić samodzielnie w tzw. kiosku na lotnisku, posiadając już kartę pokładową.

Lufthansa bagaż podręczny

Jak u większości przewoźników lotniczych, za bagaż podręczny uważa się walizkę, plecak, torebkę o ściśle określonych gabarytach. Lufthansa bagaż podręczny ma wymiary 55 x 40 x 23 cm, a jego waga uzależniona jest od wykupionej klasy podróży. Od 1 do maksymalnie 2 sztuk bagażu o wadze do 8 kg.

Lufthansa promocje

Chcesz taniej podróżować? Lufthansa ma coś specjalnego dla swoich klientów – wyszukiwarkę najlepszych cen i najniższych taryf na przeloty.
Lufthansa to pierwsza pięciogwiazdkowa linia lotnicza w Europie. Pragniesz podróżować komfortowo i bezpiecznie? Dodaj Lufthansa do listy ulubionych marek w aplikacji goodie i śledź oferowane przez Lufthansa promocje.