Lovely Looktylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Lovely Look

Przepraszamy. Lovely Look nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Jeśli dbasz o swoją fryzurę i chcesz, aby była w jak najlepszym stanie, zapoznaj się koniecznie z ofertą Lovely Look. Jest to sieć profesjonalnych salonów fryzjerskich, oferujących najwyższą jakość usług oraz zawsze modne podejście do stylizacji fryzur damskich i męskich. Lovely Look posiada własną Akademię Fryzjerską, dzięki czemu stale kontroluje jakość usług świadczonych w salonach, wzbogaca swoją ofertę usług oraz produktów po to, aby dać Ci maksymalną satysfakcję.

Lovely Look – gdzie go znaleźć?

Historia salonów Lovely Look sięga roku 1997, kiedy firma zaczynała swoją działalność pod nazwą Essanelle. W Polsce sieć Lovely Look działa od 2002 roku i jest w tej chwili obecna w pięciu centrach handlowych na terenie kraju. Lovely Look świadczy wysokiej jakości usługi fryzjerskie – w salonach pracują wykwalifikowani fryzjerzy, szkoleni według autorskich programów Lovely Look. Te szkolenia obejmują precyzyjne techniki strzyżeń oraz ekskluzywne usługi koloryzacji , które są dostępne wyłącznie w salonach sieci Lovely Look. Na tym jednak nie koniec. Lovely Look dąży do stałego podnoszenia poziomu usług, w czym pomaga kształcenie zatrudnionych stylistów w renomowanych centrach szkoleniowych między innymi we Francji i we Włoszech.

Lovely Look – zadbaj o włosy

Do wizyty w salonach Lovely Look skłaniają przystępne ceny. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić któryś z nich, nie musisz obawiać się dużych wydatków. A od czasu do czasu możesz skorzystać z usług sieci znacznie taniej, ponieważ często ogłaszane są przez Lovely Look promocje na poszczególne z nich. Dzięki temu będziesz w stanie na przykład zafarbować włosy, czy zrobić baleyage za mniejszą kwotę, a zaoszczędzone pieniądze wydać na co tylko chcesz.

Chcesz zawsze wiedzieć, kiedy ogłaszane są przez Lovely Look promocje? Nie musisz codziennie sprawdzać oficjalnej strony sieci, choć warto tam zajrzeć, aby sprawdzić ofertę usług i dowiedzieć więcej o używanych w niej produktach. Aby być na bieżąco z wszystkimi atrakcyjnymi propozycjami, wystarczy Ci jedna, niewielka aplikacja. Nazywa się goodie.

Jak goodie może Ci pomóc?

Pobierz na swój telefon aplikację goodie i zainstaluj. Następnie wybierz swoją lokalizację i kategorię „Uroda” w dostępnych. Gdy tylko rozpoczną się w Lovely Look promocje, natychmiast dostaniesz o tym powiadomienie. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy odwiedzić ten doskonały salon fryzjerski i upiększyć swoją fryzurę za mniejszą cenę, niż normalnie. A ponieważ aplikacja goodie jest całkowicie darmowa, oznacza to praktycznie tyle, że możesz zaoszczędzić, nie płacąc za to nic.

Dlatego pobierz już dzisiaj goodie i upewnij, że żadne ogłoszone przez Lovely Look promocje nie przejdą Ci koło nosa. Skorzystaj z profesjonalnych usług fryzjerskich w promocyjnych cenach!