Lotos S.A.tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Lotos S.A.

W dzisiejszych czasach mało kto nie korzysta z samochodu. Grupa Lotos posiada wiele stacji paliw w całej Polsce. Rafineria Lotos powstała w Gdańsku w 1975 roku. Stacje Lotos stały się bardzo popularne na terenie kraju i nie mogą narzekać na brak klientów. Na pewno przyczyniły się do tego także liczne oferowane przez Lotos nagrody – w końcu Lotos to nie tylko paliwo, ale i dobra zabawa oraz sport.

 

Lotos – paliwa na miarę potrzeb każdego klienta

Doskonała jakość paliw Lotos jest każdego roku doceniana przez setki zadowolonych klientów. Co ciekawe, oferta grupy okazuje się bardzo korzystna także ze względu na ceny. Marka Lotos to promocje, z których może skorzystać praktycznie każdy. Zniżek warto szukać na stronie goodie.pl. Propozycji jest tak wiele, że na pewno bardzo szybko wybierzesz coś idealnego dla siebie.

Pamiętaj, że Lotos punkty sprawiają, że możesz kupować różne artykuły na stacjach Lotos. W ten sposób możesz również sporo zaoszczędzić, zwłaszcza jeśli jesteś stałym bywalcem stacji Lotos. Doskonałej jakości paliwo, pyszne przekąski i rozmaite przydatne drobiazgi zachęcają do zakupów. Jeśli dotąd nie korzystałeś z oferty Lotos, najwyższy czas to zmienić. A może stacje Lotos zaskoczą pozytywnie również Ciebie?

 

Lotos Navigator – program, który pokochasz

Podobnie jak inne słynne sieci paliw, Lotos ma swój wyjątkowy program lojalnościowy. Mowa oczywiście o Lotos Navigator, który staje się ostatnio coraz popularniejszy. Odbyło się już kilka edycji programu i aktualnie trwa kolejna. Jeśli liczysz na organizowane przez Lotos promocje, możesz z nich skorzystać także biorąc udział w tym niezwykłym programie. Wystarczy, że odwiedzając stacje Lotos, kupisz jeden z produktów objętych programem i odbierzesz swoją kartę – Navigator bądź Rodzinną. Później razem z Lotos możesz zbierać punkty, biorąc udział w świetnej zabawie. Musisz wiedzieć, że przygotowane przez Lotos nagrody są naprawdę atrakcyjne – możesz odebrać je po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów. Jeśli często odwiedzasz stacje Lotos, punkty nie będą stanowiły dla Ciebie żadnego wyzwania.

 

Lotos – promocje, jakich jeszcze nie widziałeś

Ogłaszane przez Lotos promocje odnajdziesz na przykład na stronie goodie.pl. Dzięki nim możesz zyskać chociażby atrakcyjne zniżki na paliwo. Lotos zawsze dbał o swoich klientów, oferując im wszystko to, co najlepsze. Często też proponuje swoje produkty po promocyjnych cenach, by zainteresowani mogli odrobinę zaoszczędzić. Jeśli liczysz na najwyższą jakość, grupa Lotos zapewni Ci najlepsze paliwo. Co więcej, będziesz też pozytywnie zaskoczony fachową obsługą. Nie czekaj! Pobierz aplikację mobilną goodie, dodaj Lotos do listy ulubionych marek i bądź zawsze na bieżąco ze wszystkimi promocjami – otrzymasz powiadomienie o każdej nowej cenowej okazji.