Loft37tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Loft36Loft37 to synonim oryginalności. Pomysł wprowadzenia na polski rynek nowej marki zrodził się z przyjaźni, pasji do tworzenia i – przede wszystkim – z miłości do rzeczy pięknych. Za Loft37 odpowiedzialne są Joanna i Paulina. Jedna to z wykształcenia prawniczka, a druga – malarka pracująca jako stylistka i architekt wnętrz. Łączy je pasja i kreatywność – dzięki temu buty Loft37 to synonim oryginalności i luksusu. Dzięki Loft37 każda kobieta  może poczuć się wyjątkowo, a ze względu na zindywidualizowany wybór klientka staje przed świetną możliwością wyrażenia swojego stylu, charakteru i zamiłowania do mody – Loft37 pozwala na oryginalność.

Twórczynie marki same mówią, że według nich życie nie jest szablonem do uzupełnienia i każda kobieta powinna mieć możliwość wyrażenia siebie za pomocą butów. Jest to możliwe właśnie z Loft37. Sięgnięcie po produkty tej firmy to pewność, że nie pozostaniemy niezauważone. W takich dopasowanych do gustu i osobowości butach nikomu nie grozi nuda. Śledź obniżki i rabaty z aplikacją goodie, a na pewno niczego nie przegapisz. Oszczędzaj i wyrażaj siebie, sięgając po Loft37.

Buty Loft37 – czegoś takiego na polskim rynku jeszcze nie było!

Buty Loft37 to połączenie tradycji z nowoczesnością. Marka, jako pierwsza na polskim rynku, wprowadziła możliwość personalizacji obuwia. Buty Loft37 są więc naprawdę wyjątkowe. Dzięki temu zwykła para może stać się małym dziełem sztuki. Możesz mieć je w domu! Kolekcje szyte są ręcznie z naturalnych skór i innych materiałów, zaś proces produkcji jest krótki. Jeżeli nie chcesz, by ominęła Cię organizowana przez Loft37 wyprzedaż, zainstaluj na swoim smartfonie aplikację goodie Dodaj Loft37 do ulubionych i śledź wszelkie obniżki – bądź kobietą świadomą siebie i najnowszych trendów. Odwiedź sprzedające produkty Loft37 sklepy, a przekonasz się, że personalizowana moda jest ekscytująca.

Niech nie ominie Cię organizowana przez Loft37 wyprzedaż

Oprócz gotowych kolekcji w Loft37 można kupić buty samodzielnie zaprojektowane. To proste – wystarczy wybrać model, fakturę i kolor skóry, a także ulubione dodatki. Co ciekawe, można wyhaftować nawet swoje inicjały. Odwiedź sprzedające produkty Loft37 sklepy i przekonaj się, że ta marka to luksus i klasa. W dzisiejszych czasach indywidualizm to najmocniejszy trend, pokaż więc swoją osobowość. Loft37 swoje produkty szyje z najlepszej jakości komponentów i z niezwykłą dbałością o najmniejsze nawet detale. Są zaprojektowane z myślą o tym, by być tajną bronią kobiet. W każdej sytuacji najważniejsza jest przecież nasza pewność siebie! Dzięki takiemu podejściu twórczynie marki mają już pokaźną rzeszę wiernych fanek, która stale się powiększa. A dzięki aplikacji goodie i atrakcyjnym obniżkom Ty także możesz dołączyć do kobiet, które nie chcą być szablonowe i wiedzą, jak ważne jest wyrażanie siebie, także za pomocą stylu. Warto być sobą. Postaw na Loft37.