Lodomaniatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

LodomaniaLody są smaczne nie tylko w upalne letnie dni, ale przynoszą wspaniałe doznania smakowe również w pozostałych porach roku. Doskonałym tego przykładem są produkty marki Lodomania, która oferuje aż 53 desery. Znajdują się wśród nich m.in. desery we włoskim stylu, desery jogurtowe, desery dla dwojga, napoje lodowe, jak również słodkie desery, sporządzone z myślą o najmłodszych klientach lodziarni.

Lodomania – gdzie możesz ją znaleźć?Jeśli chcesz odwiedzić lodziarnię, w której nabędziesz produkty firmy Lodomania, adresy jej wszystkich oficjalnych placówek znajdziesz na stronie o łatwym do zapamiętania adresie – lodomania.com. W każdej z lodziarni dostępne są desery tworzone na miejscu wyłącznie z naturalnych składników oraz obsługa, która z przyjemnością poleci doskonałe smaki. Warto dodać, że Lodomania zdobyła pierwsze miejsca w Lodziarskich Mistrzostwach Polski „Expo Sweet 2011” w kategorii Najlepsze Lody Autorskie. Rok później Lodomania została także finalistą konkursu Food Business Awards 2012 w kategorii Lodziarnia/Kawiarnia działająca w sieci.

W lokalach Lodomania oprócz spożycia deserów, można również napić się wspaniałej kawy -mieszanki ziaren arabiki z brazylijskiego regionu Santos, z arabikami z Ameryki Centralnej oraz z domieszką indyjskiej Robusty. Ziarna kawy z Brazylii wytwarzane są metodą suchą (oznacza to, że owoce kawy są suszone na słońcu), co zapewnia słodycz i balans w mieszance, a ziarna z Ameryki Centralnej obrabiane są metodą mokrą, co dodaje kawie owocowości i przyjemnej kwaskowatości. Ziarna Robusty z Indii zapewniają natomiast dopełnienie smaku serwowanej w lokalach Lodomania, o goryczkę.

Lodomania – wspaniałe desery za rozsądne cenyOprócz wspaniałego smaku deserów, jedną z rzeczy, zachęcających do tego, aby odwiedzić lodziarnię Lodomania, są bardzo przystępne ceny oferowanych przysmaków. Możesz je sprawdzić w każdej chwili, ponieważ pełne menu wraz z cenami znajduje się na stronie lodomania.com. W związku z tym, że dostępne są w lokalach Lodomania promocje, trafisz na jeszcze tańsze oferty! Nie zdawaj się jednak na przypadek. Dzięki pewnemu rozwiązaniu będziesz zawsze wiedzieć, kiedy Lodomania promocje oficjalnie ogłosiła.

Goodie – pomoc dla Ciebie!Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy Lodomania ma zniżki na swoje produkty, nie musisz w tym celu zaglądać na jej oficjalną witrynę. Zamiast tego pobierz i zainstaluj na swoim smartfonie darmową aplikację goodie. Gdy ją uruchomisz, wystarczy podać lokalizację i czekać, aż Lodomania ogłosi promocje na lodomania.com. Goodie samoczynnie poinformuje Cię o tym fakcie, dzięki czemu będziesz wiedzieć, kiedy odwiedzić lodziarnię, aby zakosztować pysznych deserów i zapłacić mniej niż zazwyczaj! To znacznie wygodniejszy sposób niż codzienne zaglądanie na witrynę lodomania.com!

Goodie nie wymaga żadnej skomplikowanej obsługi. Po instalacji nie musisz o niej nawet pamiętać. Jeśli jednak chcesz, możesz wpisać we wbudowanej wyszukiwarce „Lodomania”, aby sprawdzić, czy aktualnie nie odbywa się jakaś atrakcyjna promocja w lodziarniach sieci.