Livingroom by Mebelplasttylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Livingroom by Mebelplast

Przepraszamy. Livingroom by Mebelplast nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Marka Livingroom interior design zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych mebli. Mimo zagranicznej nazwy, Livingroom interior design to polska marka, której właścicielem jest firma DFM sp. z o.o. Living room meble powstały na bazie doświadczenia spółki Mebelplast S.A., która została założona już w 1988 roku jako firma tylko i wyłącznie z polskim kapitałem. Dzięki szybkiemu rozwojowi działalności i dużemu doświadczeniu w produkcji mebli tapicerowanych można mieć pewność, że Livingroom meble to produkty najwyższej jakości. Od 2001 roku prowadzona jest spółka DFM sp. z o.o., która w roku 2005 stworzyła markę Livingroom. W ofercie Livingroom dostępne są przede wszystkim meble tapicerowane, jak sofy, ale kupując np. w Livingroom Janki można znaleźć też wyposażenie do umeblowania innych pomieszczeń czy akcesoria dekoracyjne, jak lampy i dywany.

Livingroom współpracuje także bezpośrednio z innymi przedsiębiorstwami oraz z architektami. Oferowane są różne kolekcje mebli ujęte w katalogach, które dostępne są online, w sklepach stacjonarnych, jak Livingroom Janki albo w Concept Store, między innymi w Centrum Handlowym Jupiter w Warszawie. Meble marki Livingroom można obecnie kupić w kilkunastu salonach na terenie całego kraju.


Promocje do salonu

Living room meble, ze względu na użyte materiały, sposób wykończenia czy sam design, nie są tanie, ale stanowią znakomitą inwestycję, jeśli szuka się mebli trwałych, na wiele lat. Można sprawdzić Livingroom cennik załączany do każdego katalogu lub dostępny na stronie marki. Warto też poczekać na organizowane przez Livingroom promocje, aby kupić upatrzone Living room meble w lepszej cenie. Gdzie szukać informacji? Wszystkie Livingroom promocje publikowane są na stronie internetowej marki, ale jeśli chcemy mieć wszystkie aktualne informacje w jednym miejscu i otrzymywać powiadomienia o nowościach, najlepiej skorzystać z aplikacji mobilnej goodie. Dzięki goodie będziemy na bieżąco z okazjami w Livingroom i nie ominie nas żadna zniżka.


Oferta produktowa

Warto wiedzieć, że meble Livingroom są projektowane, budowane i testowane w fabrykach firmy. Przechodzą szereg testów jeszcze w fazie prototypu oraz składania poszczególnych części, dlatego też Livingroom cennik nie powinien dziwić. Główną ofertą Livingroom są tak zwane mega sofy i wymienne pokrycia tapicerowane. W ofercie marki można także znaleźć narożniki czy meble modułowe i fotele. Na tym jednak nie koniec – w Livingroom kupimy stoły i krzesła do jadalni, małe stołki, komody i witryny, a nawet lampy i dywany niezbędne do aranżacji wnętrza. Ponadto Livingroom to również rozmaite akcesoria i dekoracje, takie jak pledy, świeczniki, pufy, wazy czy wieszaki na płaszcze i kurtki. Zaglądając do Concept Store, można znaleźć wiele inspiracji do urządzenia swojego mieszkania.