Lindttylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

SklepZarówno dorośli, jak i dzieci, uwielbiają wręcz słodycze. Każdy chyba słyszał o marce Lindt. To szwajcarskie przedsiębiorstwo działa na rynku od 1845 roku i po dziś dzień dostarcza rozkosz dla podniebień na całym świecie. Tworzona przez Lindt czekolada uchodzi wręcz za dzieło sztuki, ale nie jest jedynym, co firma Lindt ma do zaoferowania.


Lindt – życie może być słodkie

W ofercie Lindt znajdują sie przepyszne praliny, tarty, gorąca czekolada i wiele innych łakoci. Szczególne miejsce zajmuje Lindt Lindor – mleczna czekolada podawana na kilkanaście sposobów, w tym w formie bombonierek. Ponieważ nazwa marki Lindt kojarzy się z klasą i elegancją, bombonierka czy torba pralin z logo Lindt Lindor to prezent doskonały na każdą okazję. Ale oczywiście można delektować się produktami Lindt również na co dzień, bez żadnej okazji. Obojętnie, którego produktu tej firmy nie kupisz, zawsze masz pewność, że został on wykonany z najlepszych składników, w tym ze starannie wyselekcjonowanego kakao.

Sygnowana logo Lindt czekolada dostępna jest w wielu sklepach spożywczych oraz serwowana w formie płynnej w kawiarniach i pijalniach czekolady. Jeśli chcesz znaleźć sklep sprzedający wyroby Lindt, możesz wejść na oficjalną stronę marki i sprawdzić, gdzie w swojej okolicy możesz nabyć wybrany produkt firmy. Dzięki temu, gdy przyjdzie Ci ochota skosztować czekolady Lindt Lindor, zawsze wiesz, w jakim sklepie ją kupić.


Słodkie chwile za nieduże pieniądze z Lindt

Choć produkty Lindt zaliczają się do pierwszej ligi cukiernictwa, nie są wydatkiem, który zrujnowałby Twój budżet. Zarówno Lindt Lindor, jak również i inne pyszności, dostępne są w przystępnych cenach. A jeśli jeszcze trwa ogłoszona przez Lindt promocja, możesz nabyć je jeszcze taniej. Dzięki temu zaopatrzysz się w cały ich zapas, płacąc mniej niż zazwyczaj. Ogłoszona przez Lindt promocja może być zorganizowana np. z okazji Walentynek, świąt czy też innych wydarzeń. Nie zawsze jednak masz czas, aby o tym pamiętać i sprawdzać na stronie firmy – lub jej profilu na FB – takie informacje. Dlatego mamy dla Ciebie pomocną aplikację goodie.


Goodie – nigdy nie przegapisz promocji

Jeśli chcesz kupić słodkości Lindt w cenach niższych, niż normalne, pobierz aplikację goodie i zainstaluj na swoim telefonie. Jest ona całkowicie darmowa i dziecinnie prosta w obsłudze. Ustawiasz w niej swoją lokalizację i gotowe. Gdy tylko rozpoczną się promocje, dzięki którym możesz zaoszczędzić, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie. Pozostaje tylko udać się na miejsce i skorzystać z okazji, dopóki promocje lub rabaty Lindt obowiązują.

Dzięki goodie nigdy nie przegapisz okazji do korzystnych, ekonomicznych zakupów. Pobierz aplikację już dzisiaj i ciesz się wspaniałym smakiem słodyczy za mniejszą cenę.