Lifemotivtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

LifemotivNie jest dziś problemem znaleźć na mieście restaurację oferującą smaczne produkty. Znacznie gorzej wygląda sytuacja, jeżeli produkty te mają być nie tylko smaczne, ale też zdrowe, ładnie podane i w rozsądnej cenie. Rozwiązaniem może być jednak Lifemotiv restauracja dla osób, która cenią zdrowe jedzenie.

Pokonaj ograniczeniaWszyscy wiemy, jak frustrujący potrafi być fakt, że np. w niektórych restauracjach część oferty dostępna jest jedynie w wybranych godzinach. Lifemotiv jednak stworzony został z myślą o jak największym komforcie klientów – w Lifemotiv śniadania oferowane są również w porze kolacji – bo przecież klienci Lifemotiv najlepiej wiedzą, o której godzinie najdzie ich ochota choćby na pyszną tofucznicę, owsiankę czy granolę. Dla największych miłośników Lifemotiv restauracja oferuje również dania znacznie mniej śniadaniowe – jeśli ktoś chce na śniadanie zjeść np. bigos wegański – to Lifemotiv będzie świetnym wyborem. Jednocześnie w Lifemotiv swoje ograniczenia pokonują też mięsożercy, bo choć dla większości klientów Lifemotiv restauracja proponuje głównie wegetariańskie i wegańskie menu, to jest to szansa by inni też spróbowali takich dań.

Misa – danie popisoweChoć wiele osób mających ochotę na drobną przekąskę wybiera Lifemotiv, restauracja ma też ofertę dla tych, których właśnie złapał olbrzymi głód. Mowa tu o misach pełnych pysznego jadła. Trudno jest znaleźć kogoś, kto zjadłby całą misę tajskiego curry serwowanego przez Lifemotiv, a po tym nadal narzekał na głód. Jednocześnie trudno jest przestać jeść, gdy sycącą kaszę jaglaną uzupełni aromatyczny sos Tahini i buraczki balsamico. Wśród oferowanych przez Lifemotiv mis znajdziemy pyszny makaron veganese z makaronem ryżowym lub warzywnym i wiele innych propozycji. Celem Lifemotiv jest by każdy gość zjadł swoje danie z apetytem i najadł się do syta. Jeśli jednak nie cierpimy chwilowo na duży głód, to warto polecić pyszne sałatki i wrapy. Szczególnie warto polecić nieszablonowe, warzywno-owocowe kombinacje smaków, do których aż chce się wracać. Tym bardziej, że gdyby nie wizyta w Lifemotiv moglibyśmy sami nie odkryć, jak świetnie komponuje się szpinak z pomarańczą, awokado z brokułami albo burak i gruszka. Gdy zaś mamy ochotę na inne kombinacje – możemy samodzielnie wybrać składniki.

Codzienne posiłki i wyjątkowe okazjeJeśli jesteśmy stałymi klientami Lifemotiv, to różnorodne menu sprawi, że trudno będzie znudzić się oferowanymi potrawami. Warto też wybrać się do Lifemotiv z kimś wyjątkowym lub świętować tam ważne wydarzenia. Oferowane przez Lifemotiv zniżki sprawią, że nawet za kilka złotych będziemy w stanie zjeść w Lifemotiv coś pysznego. Spora w tym zaleta aplikacji goodie, dzięki której łatwo będzie poznać wszystkie aktualne w Lifemotiv zniżki. Tak naprawdę jednak tym, co najbardziej przyciąga klientów do Lifemotiv jest wspaniałe jedzenie, a nie ceny.