Lidia Kalitatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Lidia Kalita

Przepraszamy. Lidia Kalita nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Każda kobieta ceni sobie ubrania, które oprócz tego, że są wygodne, są też piękne i oryginalne. Nie oszukujmy się – świadomość, że koleżanka z pracy jest ubrana w to samo co my nie należy do najprzyjemniejszych. W studio Lidia Kalita znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz – piękny fason, w którym poczujesz się świetnie!

Kim jest Lidia Kalita?

Lidia Kalita to projektantka mody z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży modowej. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Na początku lat 90. była współautorką marki Simple. Obecnie samodzielnie prężnie rozwija markę Lidia Kalita, tworząc ponad 350 projektów rocznie. Salony Lidia Kalita znajdują się w całej Polsce. Jej ubrania zawsze trafiają do różnych grup kobiet, łączy je jednak pewna cecha: oryginalność. Fasony są zgodne z panującymi trendami, a jednak takich ubrań nie znajdziesz nigdzie indziej!

Lidia Kalita – sukienki i nie tylko

Projektowane w studio Lidia Kalita sukienki są bardzo różne – niektóre z nich założysz na co dzień, a inne, niesamowicie eleganckie, idealnie pasują na wieczorne wyjścia czy uroczystości. To samo dotyczy pozostałych części garderoby – większość z nich bez problemu wykorzystasz jako element codziennej stylizacji. Lidia Kalita to laureatka wielu prestiżowych konkursów i plebiscytów, co tylko świadczy o jej kunszcie artystycznym! Szyte w atelier Lidia Kalita sukienki, koszule i marynarki to absolutny hit każdego sezonu.

Lidia Kalita – sklep z duszą!

Butiki Lidia Kalita znajdują się w wielu miastach całej Polski. Każdy należący do marki Lidia Kalita sklep jest na swój sposób wyjątkowy. To nie tylko zwyczajne miejsce, w którym przymierzysz i kupisz nowe ubrania. To przede wszystkim piękne wnętrze, w którym poczujesz się luksusowo. W takiej atmosferze świetnie robi się zakupy!

Lidia Kalita dla panien młodych

Niespodzianka! Projektowane przez Lidia Kalita sukienki to także doskonała opcja na bardziej elegancką okazję, a nawet na… ślub! W ofercie znajduje się kilka przykładowych fasonów sukien ślubnych. Istnieje również możliwość stworzenia sukni na zamówienie po wcześniejszym spotkaniu z projektantką w showroomie na ul. Krakowiaków w Warszawie. Podczas spotkania omawiany jest budżet i oczekiwania przyszłej panny młodej. Marzysz o oryginalnej sukni na ten szczególny dzień? Zaprojektuje ją dla Ciebie sama Lidia Kalita. Jedno wiadomo na pewno – warto!

Butiki Lidia Kalita – promocje

Projekty ubrań w butikach Lidia Kalita często można kupić w niższych cenach podczas sezonowych wyprzedaży. Latem możesz zaopatrzyć się w sukienki i dodatki, natomiast wyprzedaże zimowe to doskonała okazja, aby kupić prezenty dla swoich najbliższych. Jeśli interesują Cię obowiązujące w sklepach Lidia Kalita promocje, koniecznie sprawdzaj je w aplikacji goodie i bądź na bieżąco!