Lataj.pltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Lataj.pl

Przepraszamy. Lataj.pl nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Nie ulega wątpliwości, że ostatnio coraz więcej podróżujemy, a jako środek komunikacji niejednokrotnie wybieramy samolot. Dlaczego? Bo tak jest szybciej, wygodniej a coraz częściej także taniej. Lataj.pl to firma, która oferuje możliwość rezerwacji biletów lotniczych w wyjątkowo okazyjnych cenach. Za pomocą serwisu Lataj.pl w prosty sposób możemy dokonać rezerwacji biletów praktycznie do wszystkich zakątków świata. Dlatego podczas planowania zarówno dalszej podróży, jak i tej nieco bliższej, warto zapoznać się z ofertą Lataj.pl

Z Lataj.pl bilety lotnicze nie kosztują wiele!W ofercie Lataj.pl bilety lotnicze są dostępne w niezwykle przystępnych cenach. Rezerwując z Lataj.pl bilety lotnicze, możemy liczyć na przelot, na przykład z Warszawy do Londynu, w obie strony już od 169 zł. Ponadto w Lataj.pl bilety lotnicze można zarezerwować także na podróże krajowe, chociażby z Poznania do Rzeszowa czy z Gdańska do Krakowa. Lataj.pl przygotowało ponadto specjalną ofertę dotyczącą podróży służbowych. Przede wszystkim odnosi się ona do zagwarantowania przez Lataj.pl możliwości dopasowania rodzaju lotu do profilu konkretnej firmy i obejmuje zaproponowanie przez Lataj.pl korzystnych warunków finansowych. Lataj.pl zapewnia realizacje umów korporacyjnych, a także negocjację cen przelotów. Podczas ustalania wszystkich detali możemy liczyć na profesjonalną pomoc konsultanta, który zostanie oddelegowany do indywidulanej współpracy z każdą firmą. Lataj.pl oferuje pełen zakres usług, które obejmują m.in. rezerwację miejsca noclegowego w hotelu, a także rezerwację i zakup biletów kolejowych w granicach Warszawy.


Za pośrednictwem Lataj.pl firmy mogą skorzystać ze specjalnego ubezpieczenia oraz możliwości wynajęcia samochodu. Oprócz tego serwis Lataj.pl gwarantuje załatwienie wszelkich formalności związanych z przyznaniem wizy w przypadku podróży do Rosji, Chin, Indii czy na Białoruś. Lataj.pl przygotowuje miesięczne, kwartalne oraz roczne zestawienia sprzedaży. Standardowe zestawienie zawiera podział sprzedaży na bilety lotnicze, hotele, ubezpieczenia i bilety kolejowe, a ponadto zawiera nazwiska pasażerów, kwotę ogólną sprzedaży, w tym kwotę ogólną za dany okres, jak również trasy i numery biletów. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi przeprowadzanie firmom szczegółowych rozliczeń. Serwis Lataj.pl, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwia przygotowanie wspomnianych raportów według indywidualnych potrzeb i wymagań. Warto również wziąć pod uwagę możliwość wyjaśniania na bieżąco przez Lataj.pl wszelkich kwestii spornych z ewentualnymi poddostawcami – liniami lotniczymi oraz hotelami.

W Lataj.pl promocje są wprost odlotoweOferowane przez Lataj.pl promocje pozwalają na zakup biletu lotniczego do danego miejsca w naprawdę korzystniej cenie, a to za sprawą praktycznej wyszukiwarki promocji lotniczych. Ponadto, korzystając z serwisu, otrzymujemy w Lataj.pl kod rabatowy. Aby go zdobyć, wystarczy wejść na stronę serwisu Lataj.pl lub skorzystać z jego mobilnej wersji m.lataj.pl. Przygotowany przez Lataj.pl kod rabatowy można wykorzystać podczas płacenia za dowolny zarezerwowany wcześniej bilet lotniczy. Dodatkowo, jeśli chcemy być na bieżąco z wszystkimi pojawiającymi się promocjami, warto zainstalować w telefonie aplikację mobilną goodie.