Lancerto

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback do 8%

LancertoLancerto to znana już dzisiaj marka w obszarze mody męskiej. Lancerto koszule i garnitury cenione są przez wielu mężczyzn. Filozofię firmy można zamknąć w jednym zdaniu – życie jest podróżą, więc podróżuj w dobrym stylu. Tę myśl dostrzeżesz w każdym sklepie, ba… nawet na stronie internetowej Lancerto. Kolekcje Lancerto to właśnie podróż, w którą możesz zabrać wszystko to, co jest Ci potrzebne.

Garnitury Lancerto to zarówno te niezwykle eleganckie modele na ważne okazje, jak i te bardziej casualowe, w których można czuć się nieco swobodniej i nosić je na co dzień. Podobnie Lancerto koszule – znajdziesz wśród nich takie, które założysz na ważne spotkanie biznesowe, ale także takie, które będą odpowiednie na popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi. Znajdź trochę czasu, odwiedź Lancerto sklep stacjonarny lub internetowy i wybierz coś dla siebie.


Kilka faktów z historii Lancerto

Wszystko zaczęło się w 2008 roku, a już dziś Lancerto dysponuje ogólnopolską siecią sprzedaży. Salony z męską modą Lancerto znajdują się w najlepszych galeriach handlowych polskich miast. Każdy Lancerto sklep to jakość obsługi na najwyższym poziomie.

Marka Lancerto oparta jest na kapitale polskim. Znakomite garnitury Lancerto powstają w rodzimym Łańcucie, przez co firma wspiera rozwój lokalnego rynku pracy. Produkcja zlokalizowana w Polsce to gwarancja właściwego procesu technologicznego oraz znakomitej jakości, której oczekują klienci.


Lancerto – asortyment

Lancerto ubierze każdego mężczyznę od stóp do głów. Dla klientów przygotowano znakomitą ofertę utrzymaną w klimacie klasycznej elegancji, ale znaleźć tu można także ubrania casualowe. Tak więc tych, którzy poszukują ubrań na śluby, studniówki czy ważne spotkania biznesowe, z pewnością zainteresują garnitury Lancerto oraz Lancerto koszule. Lancerto sklep ofertuje też modele garniturów codziennych i marynarek, a od niedawna także jeansy.

Lancerto sklep to również wszystkie niezbędne dodatki, takie jak krawaty, muchy i poszetki. Eleganccy panowie znajdą w ofercie rękawiczki, torby i portfele. Do zakupu zachęcają Lancerto promocje firmowe. To dzięki nim każdy mężczyzna może wyjść ze sklepu świetnie ubrany, a jego portfel nie zostanie zrujnowany.


Lancerto promocje

Postaw na odzież i dodatki najwyższej jakości i znajdź swój styl. Z Lancerto zawsze będziesz wyglądał perfekcyjnie. Jeśli planujesz większe zakupy, warto poczekać na organizowane przez Lancerto promocje. To prosty sposób, aby ubrać się modnie, z klasą i zapłacić za to rozsądną cenę. Chcesz wiedzieć, kiedy trwają Lancerto promocje? Pobierz aplikację mobilną goodie lub odwiedź stronę goodie.pl i bądź na bieżąco! Wystarczy, że dodasz Lancerto do listy ulubionych sklepów, a będziesz otrzymywać informacje o wszystkich cenowych okazjach. Zainstaluj goodie, poznaj ofertę Lancerto i kupuj taniej.