L'orealtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

L'oreal

Koncern kosmetyczny L’oreal działa od 1909 roku. Został założony we Francji i do dziś siedziba L’oreal znajduje się w Clichy na północy kraju. L’oreal obejmuje wiele znanych na całym świecie i doskonale prosperujących marek kosmetycznych. Koncern nosi imię najsłynniejszej z nich – L’oreal. To od wielu lat synonim wysokiej jakości, a proponowane przez Loreal promocje za każdym razem sprzyjają zakupowemu szaleństwu.

Loreal true match – filozofia piękna

Produkty z serii Loreal true match powstały w oparciu o filozofię wyznawaną przez twórców marki L’oreal. Główne założenie stanowi brak jednego typu piękna – pracownicy L’oreal wyznają zasadę, że piękno jest dla wszystkich, nie istnieje jeden jego typ i każdy jego rodzaj zasługuje na podkreślenie. W ten sposób powstała linia Loreal true match obejmująca produkty o bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, co ułatwia dopasowanie koloru do każdego odcienia skóry. Każda kobieta znajdzie produkt idealny dla swojej cery. Uniwersalność to klucz do sukcesu Loreal true match.

Loreal infallible – niezawodny makijaż w każdej sytuacji

Produkty z linii Loreal infallible to doskonałe rozwiązanie dla kobiet posiadających cerę tłustą i mieszaną. Ta seria to przede wszystkim doskonale matujące podkłady utrzymujące się na twarzy do 24 godzin. Oprócz bogatej gamy kolorystycznej i trwałości cechuje je delikatna konsystencja, dzięki której produkt nie zatyka porów. Loreal infallible to także wielozadaniowe bazy pod makijaż i odpowiednie dla każdego rodzaju cery pudry matujące, które nie wysuszają skóry, są odporne na ścieranie i niekorzystne warunki pogodowe, takie jak deszcz, wilgoć oraz wysokie temperatury. Jeśli chcesz kupić produkt w niższej cenie, koniecznie sprawdź Loreal promocje w aplikacji goodie!

L’oreal – produkty do włosów

L’oreal to nie tylko kosmetyki do makijażu, ale też cała gama kosmetyków do pielęgnacji i farbowania włosów. Ogromną popularnością cieszą się produkty z serii Loreal Preference. To farby do trwałej koloryzacji. Nie wysuszają włosów, są tak samo intensywne na siwych, jak i ciemnych włosach. Seria Loreal Preference to produkty odpowiednie dla kobiet szukających koloru, który na długo utrzyma się na włosach, a który można łatwo uzyskać samemu w domowym zaciszu. Loreal Prodigy to kolejna z serii kosmetyków oferowanych przez L’oreal. Farby z tej linii cechuje przede wszystkim subtelny zapach i wydajność. Technologia Loreal Prodigy opatentowana przez markę L’oreal zapewnia maksymalne wnikanie koloru wewnątrz włosa, co daje trójwymiarowy i długotrwały efekt. Zarówno seria Loreal Preference, jak i Loreal Prodigy cieszą się zaufaniem klientek na całym świecie, co świadczy o jakości proponowanych przez L’oreal produktów.

Loreal – promocje

Kosmetyki L’oreal kochają kobiety na całym świecie, dlatego proponowane przez Loreal promocje cieszą się wielkim powodzeniem. Najpopularniejsze produkty marki są rozchwytywane i rozchodzą się jak świeże bułeczki. Upewnij się, że niczego nie przegapisz! Zainstaluj goodie i śledź na bieżąco pojawiające się w Loreal promocje.