L’Erbolario to marka certyfikowanych kosmetyków naturalnych, wiodąca prym na włoskim rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, produkty L’Erbolario zawsze prezentują najwyższą jakość. Do ich produkcji użyto wyselekcjonowanych materiałów oraz przeprowadzano testy dermatologiczne. Dbałość o te elementy sprawia, że kosmetyki L’Erbolario z powodzeniem mogą stosować również osoby cierpiące z powodu alergii czy bardzo wrażliwej cery podatnej na podrażnienia. Z pomocą goodie dowiesz się, jakie są w danej chwili w L’Erbolario promocje i zakupisz ekologiczne kosmetyki w atrakcyjnych cenach.


Made in Italy

Kosmetyki L’Erbolario od początku do końca tworzone są we Włoszech, dzięki czemu produkty są wysokiej jakości, produkcja spełnia wiele surowych norm, a wszystkie ich składniki są dokładnie badane. Dodatkowo, L’Erbolario jest przeciwne testowaniu produktów na zwierzętach i zamanifestowało ten pogląd, przystępując do Międzynarodowego Standardu Zatrzymajmy Eksperymentowanie na Zwierzętach. L’Erbolario stawia na ekologiczną działalność potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami, kupując produkty tej marki mamy pewność, że są one pozbawione szkodliwych, chemicznych substancji. W L’Erbolario promocje oznaczają zakup naturalnych kosmetyków w niższych cenach, z korzyścią dla ciała i portfela.


L’Erbolario dla Pań

W L’Erbolario dostępnych jest wiele linii kosmetyków dla kobiet: zapachowe, takie jak: 3 Rosa, Irys czy Peonie, a także pielęgnacyjne: do ciała, twarzy i włosów. Dostępne są linie do każdego rodzaju cery, a także do skóry młodej i nieco bardziej dojrzałej. Linie zapachowe L’Erbolario z reguły składają się z całego kompletu kosmetyków do pielęgnacji: mydła, mleczka do ciała, kremu, a niekiedy nawet zapachowych świec oraz saszetek do szaf. Na stronie L’Erbolario Polska, w zakładce L’Erbolario promocje możemy zawsze sprawdzić najatrakcyjniejsze ceny na naturalne kosmetyki.


L’Erbolario dla Panów i dzieci

Marka L’Erbolario oferuje również kosmetyki przeznaczone dla mężczyzn. Dostępne są między innymi kosmetyki do mycia, golenia, a także pielęgnacji – kremy, kremowe fluidy czy specjalne, naturalne kuracje przeciwko wypadaniu włosów. L’Erbolario ma w swojej ofercie nawet naturalne środki do pielęgnacji brody. Dla dzieci natomiast dostępne są naturalne kosmetyki pielęgnacyjne, w tym także te przeznaczone dla najmłodszych – chusteczki nawilżane do pielęgnacji skóry pod pieluszką. Dla małych modniś L’Erbolario przygotowało nawet specjalne, dziecięce perfumy, stworzone z certyfikowanych składników. Teraz naśladowanie mamy może być świetną, a przy tym bezpieczną dla zdrowia zabawą.


Gdzie kupić kosmetyki L’Erbolario?

Sklep stacjonarny mieści się w Warszawie przy ulicy Koszykowej i tam też możliwe jest zrobienie zakupów lub odebranie zamówienia złożonego drogą internetową. Klienci z innych części kraju mają możliwość zamówić kosmetyki marki L’Erbolario z dostawą do domu. W L’Erbolario promocje dostępne są zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i przy zamówieniach online, a dzięki aplikacji goodie zyskujemy łatwy i przejrzysty dostęp do korzystnych ofert cenowych.