Korneckitylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Kornecki

Przepraszamy. Kornecki nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Kornecki to firma działająca od roku 1981. Tworzone przez Kornecki obuwie to oferta dla dzieci, młodzieży oraz kobiet. Początkowo firma była tylko niewielkim warsztatem rzemieślniczym, zatrudniającym zaledwie kilka osób i wytwarzającym obuwie ręcznie. Jak mówią twórcy marki, dzięki pasji oraz ciągłemu rozwojowi rzemieślnik stał się silnym producentem. W 1994 r. Kornecki przekształcił się w zakład produkcji ze 100-osobową załogą. Grupa zadowolonych klientów powiększała się, co pozytywnie wpłynęło na firmę. Produkowane przez Kornecki obuwie podobało się na tyle, że 2003 r. firma przeniosła się do nowej siedziby, gdzie zatrudnienie znalazło już ponad 200 osób. Na tym twórcy sukcesu marki nie poprzestali – dziś Kornecki zatrudnia ponad 300 osób.


Warto postawić na buty dziecięce Kornecki

Kolekcje dziecięce Kornecki są nie tylko solidnie wykonane, ale także niezwykle komfortowe. Ich podszewka stworzona jest ze skóry naturalnej – dzięki temu buty przepuszczają powietrze. Proponowane przez Kornecki obuwie doskonale chroni przed wilgocią. Poza tym, jak informuje producent, podszewka ze skóry naturalnej jest odporna na zagięcia i przetarcia. Kornecki jest więc świetnym wyborem, gdy zależy nam na jak najwyższej jakości. Producent wie też o tym, jak ważne jest odpowiednie wyprofilowanie pięty, zwłaszcza w okresie dorastania. Poza praktycznymi właściwościami, produkowane przez Kornecki buty charakteryzuje także doskonały wygląd. Jest to możliwe dzięki pasji i zaangażowaniu, które wkładane są w proces produkcji. Oczywiście tak dopracowane produkty mają swoją cenę, ale korzystając z aplikacji goodie łatwo trafić na oferowane przez Kornecki promocje. Wtedy doskonałej jakości buty można kupić taniej.


Zwróć uwagę na organizowane przez Kornecki promocje

Oferta firmy jest bogata – produkowane przez Kornecki buty przeznaczone są dla niemowląt, maluszków, przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym oraz dla dorosłych kobiet. Warto zaufać firmie Kornecki. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie nauczyło jej specjalistów, jak spełniać wszelkie oczekiwania klientów i dbać o ich komfort oraz doskonały wygląd. Dziś oferowane przez Kornecki buty to synonim wygody i staranności wykonania. Marka Kornecki wciąż poszerza swoją ofertę, ciesząc się z zaufania, jakim obdarzają ją klienci. Poza sklepem online, produkty Kornecki można zakupić stacjonarnie m.in. w Zielonej Górze, Koninie, Głogowie, Wrocławiu czy Rzeszowie.


Proponowane przez Kornecki buty zaskakują jakością

Choć wiele osób zna buty dziecięce Kornecki, nie zapominajmy o tym, że producent tworzy także stylowe obuwie dla kobiet. Panie znajdą w ofercie pod szyldem Veronii m.in. komfortowe czółenka czy kozaki, ale także modne botki i baleriny. Kornecki to firma, która doskonale zna potrzeby swoich klientów i stara się godzić klasykę i tradycję z bieżącymi trendami. Postaw na pewność, że wszystko będzie w porządku – postaw na Kornecki.