Komputronik

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback do 5%

KomputronikW 1996 roku w Poznaniu powstał pierwszy sklep firmy Komputronik oferujący między innymi: sprzęt komputerowy, telefony komórkowe, tablety, sprzęty ogrodowe oraz urządzenia AGD i RTV. W 1998 roku marka ruszyła z pierwszą sprzedażą internetową, a już w 2009 roku otrzymała pierwsze miejsce w rankingu sklepów internetowych utworzonym przez portal Money.pl oraz gazetę Wprost za 100% bezpieczeństwo transakcji. Aktualnie firma Komputronik posiada sklepów w całej Polsce m.in. w: Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie oraz Wrocławiu. 26 kwietnia 2013 roku w centrum handlowym Jupiter w Warszawie powstał pierwszy sklep Komputronik bez kasy, a klienci zamiast koszyka otrzymują tablet, natomiast kasjera zastępuje wpłatomat.


Konfiguracja Komputronik

Dzięki Konfiguratorowi na stronie internetowej www.komputronik.pl możesz – zamawiając dowolny model komputera wybrany z oferty marki – zdecydować jaki procesor ma posiadać, jaką ma mieć pamięć operacyjną oraz pojemność dysku twardego, model karty graficznej czy wersję operacyjną systemu. Konfigurator udostępnia wybór podstawowych parametrów wybranego przez Ciebie komputera, natomiast przy wyborze pozostałych produktów np. karty graficznej, płyty głównej czy producenta pamięci odpowiadać będzie nasz zespół produkcyjny, który najkorzystniej dobierze części, gwarantując przy tym stabilną oraz najwydajniejszą pracę Twojego zestawu. Składając zamówienie otrzymasz informację, kiedy możesz spodziewać się zamówionego przez Ciebie komputera. Jak w łatwy i przyjemny sposób skonfigurować komputer na stronie? Wybierz model, który Cię interesuje i wejdź w na stronę danego modelu, gdzie możesz zmodyfikować zestaw według swoich potrzeb. Do wyboru dostępne są główne elementy, z jakich składa się komputer PC np.: płyta główna, rodzaj i typ procesora, pojemność pamięci. Wybrane przez Ciebie elementy, zostaną wysłane do działu produkcji, gdzie zostanie zmontowany. Gotowy komputer możesz odebrać osobiście w lokalu Komputronik lub może on zostać do Ciebie wysłany pod wskazany adres. Pamiętaj, że kupując komputer w sieci Komputronik, możesz wziąć go na dogodne raty!


Komputronik oraz tańsze zakupy z goodie

Komputronik oferuje szeroki wybór produktów elektronicznych od tabletów poprzez zmywarki kończąc na dmuchawie do liści w programie rat, które możesz znaleźć w gazetce na stronie internetowej marki w formie papierowej lub w naszej aplikacji goodie, dzięki której będziesz na bieżąco nie tylko z najnowszymi ofertami marki Komputronik. Pieniądze możesz również zaoszczędzić poprzez używanie kodów rabatowych. Zacznij obserwować markę w goodie, a nigdy nie przegapisz nowości, promocji, kodów rabatowych w sieciach w całej Polsce m.in. w: Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie. Dostaniesz od nas pusha, za każdym razem gdy pojawią się nowości. Zapisz się również do newslettera goodie lub firmy Komputronik, a na pewno nie przegapisz żadnej okazji czy gazetki.