Kolportertylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Kolporter

Przepraszamy. Kolporter nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Kolporter to polska firma założona w Kielcach w 2002 roku, mająca swoje punkty w każdym większym polskim mieście. Obecnie ma status najlepiej prosperującej firmy tego typu w kraju. Kiosk Kolporter to miejsce, w którym dostaniesz każdy rodzaj prasy, a także szeroką gamę produktów papierniczych, spożywczych i zabawek. To także raj dla wielbicieli okazji – śledząc organizowane przez Kolporter promocje, możesz zaoszczędzić ładną sumę i wydać na swoje małe przyjemności!

Kolporter – prasa, ale nie tylko!

Wszystkie półki i wystawy w salonikach Kolporter są pełne gazet i czasopism. Znajdziesz tu każdy interesujący Cię rodzaj prasy – gazety codzienne, poradniki domowe, czasopisma dla wielbicieli ogrodów, urządzania wnętrz, przyszłych mam, dzieci i młodzieży. Dla miłośników krzyżówek i łamigłówek Kolporter proponuje pełen wybór gazetek tego właśnie typu. Kolporter to rozrywka dla każdego i na każdą okazję. Jeśli poszukujesz gazety na podróż lub wakacje, udaj się do saloniku Kolporter! Prasa to główna grupa artykułów dystrybuowanych przez tę sieć. Ale nie jedyna! Oprócz gazet, w sklepach Kolporter kupisz także artykuły szkolne, takie jak zeszyty, kredki, pisaki. To nie wszystko – w asortymencie znajdziesz też słodycze, napoje, papierosy i zabawki. W salonikach Kolporter promocje nie są rzadkością, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w ulubione tytuły bez wyrzutów sumienia.

Kolporter – prenumerata

Dla firm i instytucji Kolporter przygotował specjalną ofertę – istnieje opcja zamówienia prenumeraty wybranego czasopisma. W Kolporter prenumerata jest możliwa zarówno w przypadku polskich, jak i zagranicznych tytułów. Wybór dostępnych czasopism jest naprawdę ogromny! Co więcej, klienci korzystający z oferty mogą mieć pewność, że zamówienie dotrze pod wskazany w zamówieniu adres na czas. Dostawa obejmuje terytorium Polski i wielu innych krajów! Prenumeratę można zamówić na stronie firmy Kolporter po wybraniu tytułu czasopisma z katalogu.

Kolporter – godziny otwarcia

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta, na pewno codziennie mijasz punkty Kolporter. Godziny otwarcia kiosków mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Pojedyncze lokale są zwykle otwarte od 9:00 do 18:00, natomiast punkty Kolporter mieszczące się w galeriach handlowych mogą pracować dłużej. Jeśli chcesz skontaktować się z infolinią Kolporter, numer telefonu jest dostępny na stronie internetowej firmy. Konsultanci chętnie służą pomocą, aby rozwiązać Twój problem lub rozwiać wątpliwości. Godziny pracy infolinii to 8:00-16:00.

Kolporter – promocje i nowości

W salonikach Kolporter bardzo często możesz natknąć się na rewelacyjne promocje. Może to być wyprzedaż zabawek, książek danego wydawnictwa lub konkretnego produktu spożywczego czy też słodyczy. Jeśli interesują Cię proponowane przez Kolporter promocje i okazje, koniecznie bądź z nimi na bieżąco! Sprawdzaj pojawiające się nowości w aplikacji goodie i oszczędzaj!