Kolejkowotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Kolejkowo

Przepraszamy. Kolejkowo nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Każdy lubi czasami wrócić do lat dzieciństwa. Powrót do tych emocji staje się możliwy przez zabawę z dzieckiem, czytanie mu książeczki czy oglądanie bajek. Można też skorzystać z wielu propozycji rozrywkowych przygotowywanych w różnych miastach. Oczywiście są to atrakcje przeznaczone przede wszystkim dla dzieci, ale rodzice są zapraszani jako towarzysze dziecka. Jedną z takich propozycji wspaniałej rozrywki, pełnej magii i radości, jest Kolejkowo. To największa makieta kolejowa w Polsce, znajdująca się na Dworcu Świebodzkim we Wrocławiu oraz w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach.

Kolejkowo GliwiceJeśli chcesz zobaczyć największą w Polsce kolejową makietę, koniecznie odwiedź Kolejkowo Gliwice. To jedno z dwóch miast oferujących taką atrakcję. Miniaturowy świat pomniejszony aż 25 razy! W Kolejkowie nie ma miejsca na nudę. Twoim oczom ukaże się czarodziejski świat pociągów oraz (nie)zwykłe życie mieszkańców wioski. W Kolejkowie można stać i obserwować godzinami sunące po torach pociągi oraz stare lokomotywy. W tym niezwykłym miejscu znajdziesz 900 metrów kwadratowych wystawy, 460 metrów torowiska, 12 pociągów, 58 wagonów, 195 samochodów, 235 budynków oraz 3200 figurek ludzi i zwierząt. W Kolejkowie zmieniają się pory dnia – dzień trwa 9 minut, a noc trochę krócej. Wówczas zapalają się uliczne latarnie – w Kolejkowie panuje naprawdę czarodziejski nastrój. Kolejkowo to miejsce, gdzie możesz zobaczyć też autentyczne budowle ze Śląska – dworzec kolejowy w Gliwicach, gliwicki ratusz czy kamienice. Powstało także miasteczko westernowe „dzikie Gliwice”, gdzie mieszka szeryf, bracia Wright czy Indianie. Przyjdź więc do bajecznego świata. Kolejkowo godziny otwarcia atrakcji: 10:00-18:00.

Kolejkowo WrocławWe Wrocławiu przy centrum Orląt Lwowskich, na Dworcu Świebodzkim znajduje się Kolejkowo Wrocław. Podobnie jak Gliwice, proponuje odwiedzającym zanurzenie się w świat z dziecięcej wyobraźni, pełen koloru i magii. W Kolejkowie, oprócz poruszających się po torach pociągów, jeżdżących ulicami samochodów oraz wielu ludzi, są także mosty i akweny. Nie zabrakło też makiet prawdziwych obiektów z Wrocławia i Dolnego Śląska, np. Dworca Świebodzkiego, kamienic wrocławskiego rynku czy obserwatorium meteorologicznego na Śnieżce. We wrocławskim Kolejkowie makieta liczy 335 metrów kwadratowych, 510 metrów torowiska, znajduje się w nim 15 pociągów, 60 wagonów, 215 samochodów, 242 budynki oraz 3437 figurki ludzi i zwierząt. Przyjdź więc do kolorowego świata Kolejkowo. Godziny otwarcia atrakcji 10:00-18:00.

Kolejkowo promocjeJeśli chcesz skorzystać ze zniżek, masz taką szansę. Kolejkowo promocje pozwolą Ci na zakup biletu po niższej cenie. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się Kolejkowo promocje, skorzystaj z aplikacji goodie na swoim smartfonie. Dzięki niej zawsze na czas dowiesz się o każdej zniżce. Tylko w Kolejkowo promocje są tak bajecznie kolorowe.