Klub 35 mmtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Klub 35 mm

Przepraszamy. Klub 35 mm nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Klub 35 mm to lokal znajdujący się na ostatnim piętrze Multikina Złote Tarasy. Jest otwarty zarówno dla klientów kina, jak i dla osób, które postanowiły rozpocząć wieczór od kilku drinków przy dźwiękach klubowej muzyki, by w pozytywnym nastroju udać się w inne, imprezowe miejsce. Jednak oferta lokalu Klub 35 mm to nie tylko drinki, ale również i kuchnia, serwująca ciepłe dania i słodkie desery. Co jeszcze oferuje Klub 35 mm?

Restauracja klub 35 mm – miejsce dla wszystkich i… do wszystkiegoKlub 35 mm został zaprojektowany i przemyślany tak, by umożliwić realizację nawet najbardziej niecodziennych imprez, jak urodziny oraz wieczory panieńskie. Futurystyczny wystrój, kolorystyka, gra świateł i muzyka, o którą dbają najlepsi i najbardziej znani DJ-e, sprawiają, że Klub 35 mm jest idealnym miejscem na rozpoczęcie udanego wieczoru. Ze względu na swoje położenie, restauracja Klub 35 mm oferuje niepowtarzalny widok na panoramę tętniącej nocnym życiem stolicy. Oferowane przez Klub 35 mm menu to wybór zróżnicowanych potraw – od burgera z frytkami, poprzez penne pomodoro, kończąc na sałatkach. Dopełnieniem jest niezliczona liczba gatunków alkoholi. Klub 35 mm doskonale nadaje się na różnego rodzaju wydarzenia firmowe – od prezentacji nowych produktów po wieczorną, klubową imprezę pracowników firmy.

Restauracja klub 35 mm – nie musisz martwić się kosztamiJedną z zalet tego miejsca są bardzo przystępne ceny. Dotyczy to zarówno potraw z proponowanego przez Klub 35 mm menu, jak również wynajmu lokalu na wspomniane imprezy firmowe. Lokal mogą odwiedzić wszyscy goście gości kina, ale nie ma potrzeby posiadania biletu kinowego – Klub 35 mm jest otwarty dla wszystkich. Dlatego możesz w każdej chwili przyjść tu ze swoją drugą połówką, grupką przyjaciół i znajomymi, aby spędzić miło czas. A ponieważ organizowane są przez Klub 35 mm promocje różnego rodzaju, możesz skorzystać z jego oferty za niższe kwoty. Dlatego miły wieczór może kosztować Cię mniej, niż zakładasz. Jeśli chcesz odwiedzić ten lokal i zapłacić mniej, mamy dla Ciebie sposób, dzięki któremu nie uciekną Ci żadne ogłaszane przez Klub 35 mm promocje. Ten sposób nazywa się goodie.

Goodie – promocje dla CiebieGoodie to nazwa darmowej aplikacji na smartfony. Co ma z nią wspólnego restauracja Klub 35 mm? Otóż, gdy zainstalujesz ją na swoim smartfonie i ustawisz lokalizację na Warszawę, wówczas zawsze, gdy Klub 35 mm ogłosi promocje, rabaty czy zniżki, otrzymasz powiadomienie. Możesz także sprawdzać na bieżąco, czy nie ma aktualnie ciekawych ofert – wpisz do wyszukiwarki w aplikacji Klub 35 mm. Jeśli są – zostaną Ci wyświetlone informacje na ich temat.