Klertylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Kler

Przepraszamy. Kler nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma Kler została założona w 1973 roku przez Piotra Klera, który jest obecnie właścicielem holdingu spółek Kler Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo już od początku swojej działalności oferowało klientom ekskluzywne meble do salonu, które projektowane były przez samego właściciela. W 1976 roku czas oczekiwania na kanapy Kler potrafił wynosić nawet kilkanaście miesięcy. Firma Kler od samego początku stawiała na produkcję w Polsce i tak jest po dziś dzień. W 1991 roku powstał pierwszy salon firmowy Kler, który dostarczał meble Kler nawet poza granice naszego kraju. Już wtedy zatrudnianych przez firmę było kilkudziesięciu pracowników, którzy po kilkumiesięcznym szkoleniu przeprowadzanym przez samego założyciela mogli zajmować się produkcją takich mebli, jak ekskluzywny narożnik Kler czy tworzyć kanapy Kler, cenione przez bardziej zamożnych klientów. W 2004 roku Piotr Kler znalazł się na liście najbogatszych Polaków, posiadając majątek o wartości 140 milionów złotych. Od 2010 roku do 2014 roku właściciel nie obejmował stanowiska prezesa, które piastował wtedy Andrzej Marek. Obecnie spółka Kler zatrudnia kilka tysięcy osób, w tym wybitnych projektantów i designerów z Francji, z Włoch i z Hiszpanii. W 2014 roku Kler połączył się ze spółka T Connect, która była jednym z dostawców drewna wykorzystywanego do produkcji mebli Kler. Przedsiębiorstwo zaangażowane jest również w działalność społeczną. Na terenie zakładu w Dobrodzieniu odbywają się darmowe, cykliczne warsztaty dla dzieci, uczniów szkół średnich i uczniów szkół wyższych. Piotr Kler wspiera również polskich pianistów, ponieważ uważa, że jest z nimi połączony pasją do doskonałości i precyzji.

Promocje na meble Kler na wyciągnięcie rękiEkskluzywne narożniki Kler czy kanapy Kler są drogie, jednak od czasu do czasu producent organizuje wyprzedaże, które pozwalają na zaoszczędzenie do 50% wartości mebli. Wszystkie najświeższe, proponowane przez firmę Kler promocje oraz aktualne mebli Kler ceny można znaleźć na platformie goodie, która oferuje przejrzystą aplikację mobilną na systemy operacyjne Android i iOS. Meble Kler to gwarancja jakości oraz prestiżu, który może zagościć w Twoim mieszkaniu.

Kler to marka znana na całym świecieObecnie meble Kler są rozpoznawalne na całym świecie. Nowoczesne projekty oferujące wygodę i funkcjonalność oraz wysokiej jakości produkcja odbywająca się nadal w Polsce sprawiają, że klienci nie tylko z naszego kontynentu są zainteresowani produktami Kler. Na całym świecie sprzedawane są meble Kler w eleganckich salonach firmowych oraz sklepach partnerskich działających na zasadzie franchisingu. Obecnie firma Kler wykorzystuje w procesie produkcji najnowocześniejsze maszyny meblarskie, wykorzystujące nowe technologie, jednak do uzyskania najwyższej jakości efektu końcowego potrzebna jest ręczna praca wykwalifikowanych pracowników, którzy wkładają w powierzone zadania całe serce i zdobytą wiedzę. Wszystko to tłumaczy, dlaczego meble Kler ceny mają tak wysokie.