Kinderplanetatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Kinderplaneta

Przepraszamy. Kinderplaneta nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Kinderplaneta to fantastyczna sieć placów zabaw przeznaczonych dla dzieci. Jej punkty znajdują się w największych miastach całego kraju – warto tam zajrzeć, bo to doprawdy istny raj dla najmłodszych. Nowoczesne, kolorowe i wypełnione zabawkami po brzegi – który maluch nie chciałby się w takim miejscu znaleźć choćby na chwilę? Kinderplaneta to miejsce w pełni przyjazne dzieciom nie tylko pod względem ilości wrażeń, które czekają na najmłodszych, ale też ze względów bezpieczeństwa. Rodzice bez obaw mogą powierzyć pod opiekę pracowników placu Kinderplaneta swoje pociechy, które przez cały czas będą miały zapewnione najlepsze warunki do zabawy. Sprawdźmy, co mieści się w ofercie placów Kinderplaneta!

Kinderplaneta – sprawdzony sposób na dobrą zabawę

Sieć Kinderplaneta powstała z myślą o rodzicach, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom chwilę beztroskiej zabawy. Kinderplaneta kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów centrów handlowych, którzy na czas zakupów chcą zapewnić swoim pociechom fachową opiekę połączoną z mnóstwem powodów do uśmiechu, ale nie tylko. W sali zabaw Kinderplaneta można też zorganizować przyjęcia okolicznościowe dla najmłodszych. Podczas ich trwania Kinderplaneta zapewnia maluchom profesjonalną opiekę i oczywiście wesołą zabawę. Wszystkie urządzenia oraz zabawki znajdujące się w salach sieci Kinderplaneta są w pełni bezpieczne dla dzieci i mogą być przez nie bez obaw używane. Potwierdzeniem wysokiego poziomu ich bezpieczeństwa są posiadane przez nie certyfikaty – CE, TUV, GS.

W salach Kinderplaneta urodziny zawsze są świetną zabawą!

Co jeszcze ma do zaoferowania Kinderplaneta? Miejsce to jest doskonałą lokalizacją na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego. W sieci Kinderplaneta urodziny zawsze się udają i dostarczają mnóstwa pozytywnych wrażeń. Kinderplaneta urodziny jubilata traktuje jako absolutnie wyjątkowe wydarzenie, które oczywiście wymaga równie wyjątkowej oprawy. W związku z tym proponuje maluchom mnóstwo dodatkowych atrakcji. Trampoliny, małpi gaj, kolorowe armatki i warkoczyki, a może polowanie? W sieci Kinderplaneta urodziny to prawdziwa przygoda – nigdy nie wiadomo, co ciekawego spotka nasze maluchy, które są tak żądne wrażeń i emocji! Dzięki zróżnicowanej ofercie Kinderplaneta staje się miejscem, w którym każde dziecko – bez względu na wiek – będzie się dobrze czuło i ciekawie spędzi czas w towarzystwie rówieśników.

W sieci Kinderplaneta zniżki zaskakują…

Place zabaw należące do sieci Kinderplaneta są dowodem na to, że dobra zabawa nie zawsze musi dużo kosztować. Dostępne w sieci Kinderplaneta zniżki pozwalają zorganizować dzieciom wolny czas w bardzo atrakcyjnie cenie. Korzystnymi rabatami objęte są nie tylko krótkotrwałe pobyty dziecka w sali zabaw, ale często też organizacja przyjęć okolicznościowych. Więcej informacji na temat aktualnych promocji można uzyskać odwiedzając stronę goodie.pl. Warto ponadto zainstalować aplikację goodie w telefonie. Wówczas na pewno nie ominą nas ważne promocje!