Kiełba w Gębietylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Kiełba w Gębie

Przepraszamy. Kiełba w Gębie nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Jeśli masz ochotę na smaczne potrawy z grilla, postaw na miejsce, które serwuje je w najlepszej jakości! W Warszawie jest nim Kiełba w Gębie grill bar. Lokal ten znajduje się w Hali Koszyki i cieszy ogromnym zainteresowaniem zarówno warszawiaków, jak i osób, które przebywają w stolicy przejazdem lub czasowo. Z czego wynika duża popularność lokalu Kiełba w Gębie?


Kiełba w Gębie – naturalnie i zdrowo

Kiełba w Gębie grill bar oferuje świeże i smaczne potrawy, które opierają się na tradycyjnych przepisach. Główną „gwiazdą” menu są kiełbaski, produkowane na wsi, w 100% z naturalnych składników (bez wypełniaczy, soli peklowej oraz chemii). Zostały one stworzone na bazie specjalnej, autorskiej receptury, która okazała się strzałem w dziesiątkę! Ponadto Kiełba w Gębie oferuje kotlety mielone i schabowe, podawane w formie hamburgerów, czyli w bułce. Do każdego z nich możesz wybierać świeże warzywa, sosy własnej roboty oraz wiele ciekawych dodatków.

Kolejna propozycja, jaką ma dla głodnych Kiełba w Gębie grill bar, to pierogi. Ten żelazny punkt każdego lokalu serwującego dania polskiej kuchni, cechuje się tutaj unikalnym smakiem. Jego źródłem są oryginalne receptury, które przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Pierogi możesz zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą na wynos. Kiełba w Gębie serwuje je w poręcznych pudełkach, dzięki czemu mogą Ci towarzyszyć w każdej sytuacji.


Kiełba w Gębie grill bar – ceny równie udane, jak dania!

Jedną z zalet oferty Kiełba w Gębie są bardzo przystępne ceny. Obojętnie, czy przychodzisz na śniadaniową jajecznicę z trzech jaj, z kiełbasą, czy też masz ochotę na tatara lub ancymonki, nie spodziewaj się dużych wydatków! Smacznie, zdrowo, sycąco i tanio – tak w skrócie można scharakteryzować to, co proponuje Kiełba w Gębie. Warto także nadmienić, że od czasu do czasu odbywają się w Kiełba w Gębie promocje, co jeszcze bardziej obniża koszt posiłku.


Goodie – nie przegap smacznych okazji Kiełba w Gębie!

Chcesz zawsze wiedzieć, kiedy spotkasz w Kiełba w Gębie promocje? Pobierz goodie! To niewielka aplikacja na smartfony. Nie kosztuje ona ani grosza, więc jej instalacja ani używanie nie wiążą się z żadnymi kosztami! Po uruchomieniu wybierz swoją lokalizację. W przypadku Kiełba w Gębie będzie to oczywiście Warszawa. Gdy tylko lokal ogłosi promocje, atrakcyjne oferty czy też inne okazje cenowe, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie. Możesz także użyć wbudowanej w aplikację wyszukiwarki, aby sprawdzić, czy Kiełba w Gębie już teraz nie prowadzi jakiejś promocji!

Dzięki goodie zawsze wiesz, kiedy odwiedzić lokal Kiełba w Gębie i zapłacić mniej za pyszne potrawy! Sprawdź to już dziś – pobierz aplikację na swój telefon i wypróbuj ją w praktyce, zdobywając rabaty na produkty z menu Kiełba w Gębie.