Kentucky Fried Chicken to amerykańska sieć restauracji typu fast food specjalizująca się w smażonym kurczaku. Z siedzibą w Louisville, jest to drugą pod względem wielkości sprzedaży siecią restauracji na świecie po McDonald’s, z prawie 20 000 lokalizacjami na całym świecie w 123 krajach (dane z 2015 r.). Sieć jest spółką zależną od Yum! Brands, firmą restauracyjną, która jest również właścicielem sieci Pizza Hut i Taco Bell.

 

Od KFC Szczecin po KFC Warszawa

W Polsce pierwszy lokal został otwarty w 1995 roku. Klient ma dzisiaj do wyboru lokale typu: czynne całą dobę, z placem zabaw, z dostawą do domu, z ogródkiem czy Drive Thru – nie tylko w KFC Warszawa czy KFC Szczecin.

 

Kubełek KFC dostawa

Podstawową ofertą są smażone ciśnieniowo kawałki kurczaka na ostro z przyprawami, wg oryginalnego przepisu pułkownika Harlanda Sandersa składającego się z 11 ziół i przypraw. Kubełek KFC dostawa pod drzwi firmy – obecnie marka jest znana z produktu reklamowanego jako 100 % przyjemności, 0% kości – pikantnych oraz łagodnych. Do wyboru: Hot&Spicy Strips – Bites Grande – Bites standard – Hot Wings i wiele innych.

 

KFC godziny otwarcia

Jeśli nie odpowiadają Ci w KFC godziny otwarcia, to na stronie internetowej można zamówić dostawę – telefonicznie lub online – do wybranego miasta w Polsce, w którym restauracja ma swoją siedzibę, niezależnie czy jest to Warszawa czy Szczecinie. Znakomite jest to, że firma akceptuje takie formy płatności jak: gotówką przy odbiorze, kartą przy odbiorze, płatność online. Minimalna wartość zamówienia to 20 zl.

 

KFC menu

Restauracja serwuje również śniadania do godz. 11 typu: pancakes z sosem czekoladowym, jogurt z truskawkami i granolą, serowy roller, podwójny tost z jajkiem, serem i bekonem, śniadaniowe qurrito z jajkiem i bekonem, tost z jajkiem i serem, śniadaniowy bajgiel z jajkiem i serem oraz śniadaniowa ciabatta z jajkiem i serem. Nowością jest shake makowiec. Kusi również ciastko czekoladowe wypiekane na miejscu. Można zjeść również sałatki: Caesar, grecką oraz Piccante. Polecane są również zestawy B-smart, kiedy klient „ma smaka na coś niewielkiego i smakowitego”.

 

KFC cennik

W KFC cennik takich zestawów jest bardzo korzystny. Na przykład B-smart Strips, czyli dwa wyśmienite świeże Strips w wersji pikantnej lub łagodnej i mała porcja chrupiących frytek kosztuje 4,95 zł. W KFC menu można zamawiać również w dostawie.

 

KFC promocje

W KFC promocje – dobrze brzmią? Jeśli chcesz być na bieżąco, pobierz aplikację goodie i otrzymuj wiadomości push o nich na telefon z systemem Android lub iOS, tak szybko jak się tylko pojawią.