9,95 zł

za kubełek dla 1 osoby

Ważna do odwołania

Opis

100% satysfakcji dla jednej osoby. 
kubełku znajdziesz: nóżkę kurczaka, dwa skrzydełka Hot Wings, chrupiące Bites (45g) oraz frytki. Wszystko świeże i najlepszej jakości. 

Gdzie

Wszystkie okazje

Głodny? Wybierz się do restauracji KFC i spałaszuj kubełek pyszności za 9,95 zł. Oferta ważna jest do odwołania.

 

Pyszny kubełek w KFC

 

KFC reklamuje swój kubełek hasłem „100 % satysfakcji dla jednej osoby”. W kubełku znajdziesz: nóżkę kurczaka, dwa skrzydełka Hot Wings, chrupiące Bites (45g) oraz frytki. Wszystko świeże i najlepszej jakości. Kubełek KFC to świetna propozycja na obiad lub kolację, a co ze śniadaniami? Otóż, restauracja KFC przygotowała również wyjątkowe menu śniadaniowe. W śniadaniowej ofercie znajdziesz mnóstwo pyszności: śniadaniowy bajgiel z jajkiem i serem, jogurt z truskawkami i granolą, qurrito z jajkiem i bekonem oraz wiele innych propozycji.

 

Promocje i zniżki z goodie

 

Jeśli wybierasz się do restauracji KFC ze znajomymi, koniecznie weź ze sobą aplikację goodie. Możesz ją pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store. Jest bezpłatna. W aplikacji goodie znajdziesz wszystkie kupony do restauracji KFC. Z aplikacją goodie zjesz pysznie w restauracji KFC, nie wydając przy tym zbyt dużo pieniędzy. We wtorek polecamy promocję w KFC 5 zł za 5 Hot Wings. Jeśli mieszkasz w pobliżu CH Marki, zachęcamy również do założenia karty lojalnościowej w tym centrum handlowym. W ramach programu lojalnościowego w M1 Marki, KFC oferuje zestaw twister plus frytki za 12 zł.

 

Życzymy smacznego!