-10%

na zestawy, kubełki i boxy

Ważna do odwołania

Opis

W ramach programu lojalnościowego w Galerii Mokotów, restauracja KFC oferuje 10% rabatu na zestawy, kubełki i boxy.

Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Wszystkie okazje

Zachęcamy do skorzystania z promocji -10% na zestawy, kubełki i boxy w KFC w ramach programu lojalnościowego w Galerii Mokotów. Taką karta stałego klienta w ramach programu lojalnościowego możesz założyć w aplikacji goodie dosłownie w minutę. Dzięki niej zyskasz dostęp do: super zniżek, usług premium i konsultacji ze stylistką oraz ekstra wydarzeń.

 

Zniżka w KFC

 

Pracownicy restauracji KFC codziennie sami przygotowują posiłki ze świeżego mięso, panierują je, grillują i smażą. To daje gwarancję najwyższej jakości i smaku. Co ważne mięso pochodzi z wyłącznie z lokalnych i sprawdzonych hodowli.

 

Jeśli naprawdę jesteś głodny, zamów zestaw BITES GRANDE w zestawie z frytkami i wielką dolewką napoju Coca-Cola. Polecamy również kubełek BEST OF KFC dla 4 osób. To znakomity pomysł na ucztę z przyjaciółmi. W kubełku znajdziesz: 10 skrzydełek Hot Wings, 4 nóżki kurczaka, chrupiące Bites oraz 4 porcje frytek.

 

Rabaty z goodie

 

-10% na zestawy, kubełki i boxy w KFC w ramach programu lojalnościowego w Galerii Mokotów to nie jedyna zniżka, o której się dowiesz dzięki aplikacji goodie. Jeśli posiadasz kartę stałego klienta Galerii Arkadia, restauracja KFC oferuje gratis dowolne powiększenie wybranego zestawu, boxa lub kubełka. Dostępne powiększenia: 2 Hot Wings, Mały Krusher, Kukurydza, Coleslaw, Nóżka kurczaka Łagodna lub Pikantna.

 

Czy wiesz, że restauracja KFC przygotowała również menu śniadaniowe? Przepyszne! Spróbuj już jutro!