Podwójny California Zinger

Ważna do odwołania

Opis

Podwójny Zinger Guacamole już jest w KFC.
Podwójna porcja ulubionego kurczaka w towarzystwie chrupiących nachos i wyśmienitego sosu Guacamole. Ponadto świeża sałata, pomidor. Pysznie i do syta

Gdzie

Wszystkie okazje

W restauracji KFC pełnia szczęścia dla prawdziwych wielbicieli California Zinger. W restauracji KFC czeka podwójny California Zinger. Już teraz wybierz się do restauracji KFC!

 

Podwójny Zinger w KFC

 

Podwójny California Zinger to to kanapka z podwójną porcją ulubionego kurczaka w towarzystwie chrupiących nachos i wyśmienitego sosu Guacamole, do tego świeża chrupiąca sałata oraz pomidor. Nachos to delikatne kawałki tortilli z serem, a Guacamole to słynny wyjątkowo zdrowy sos na bazie z awokado. Dzięki podwójnemu California Zinger najesz się pysznie i do syta. Jeśli jednak podwójny Califonia Zinger to dla Ciebie za duża porcja, w restauracji KFC możesz zamówić z menu standardową kanapkę California Zinger. Co warto podkreślić kanapki przygotowywane są na bieżąco, zawsze bezpośrednio przed podaniem. Mięso pochodzi wyłącznie z lokalnych, wyselekcjonowanych i sprawdzonych hodowli. Jesteśmy pewni, że takie kanapki są wyjątkowo pyszne!

 

Zniżki i promocje w KFC z goodie

 

To nie wszystko! Jeśli pobierzesz aplikację goodie, możesz założyć kartę lojalnościową galerii handlowej Mokotów. W ramach programu lojalnościowego w Galerii Mokotów, restauracja KFC oferuje 10% rabatu na zestawy, kubełki i boxy. Interesujące zniżki można również uzyskać w restauracji KFC dzięki kartom lojalnościowym galerii Arkadia oraz centrum handlowego M1. Co pewien czas restauracja przygotowuje kupony rabatowe, które możesz również na bieżąco sprawdzać w aplikacji goodie.

 

Życzymy smacznego!