California Zinger z Guacamole

Ważna do odwołania

Opis

Oto kultowy Zinger KFC w pełnej słońca kalifornijskiej wersji. Spróbuj, jak smakuje nasz kurczak podany z Guacamole i chrupiącymi paprykowymi nachos.  Do tego świeża sałata, soczysty pomidor.

Gdzie

Wszystkie okazje

Wybierasz się do KFC? Spróbuj już teraz jak smakuje kurczak podany z Guacamole i chrupiącymi paprykowymi nachos, świeżą sałatą, soczystym pomidorem.

 

Zinger w KFC

 

Restauracja KFC zachęca do spróbowania nowego Zingera, bo jest kultowy, dokładnie taki jak w pełnej kalifornijskiej wersji. Oczywiście tak jak wszystkie propozycje i ten Zinger jest przygotowywany zaraz przed podaniem. Mięso pochodzi tylko z lokalnych, okolicznych wyselekcjonowanych najlepszych hodowli. Kluczem do smaku tej kanapki jest Guacamole. Guacamole to sos na bazie awokado. Ten sos miał swój początek już za czasów azteckich. Nachos to natomiast małe kawałki tortilli z serem. Całość jest doskonałą, wyborną kompozycją, która zachwyci niejednego klienta restauracji KFC.

 

Zniżki i promocje w KFC z goodie

 

Zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji goodie z App Store lub Google Play, w tej aplikacji możesz założyć kartę lojalnościową galerii handlowej Arkadia i w ramach tego programu, restauracja KFC oferuje gratis dowolne powiększenie do wybranego zestawu, boxa lub kubełka. Dostępne powiększenia: 2 Hot Wings, Mały Krusher, Kukurydza, Coleslaw, Nóżka kurczaka Łagodna lub Pikantna. Jeśli założysz kartę lojalnościową galerii M1 w Markach, w jej ramach KFC oferuje zestaw twister plus frytki za 12 zł. Zachęcamy również do skorzystania we wtorek z promocji 5 zł za 5 Hot Wings.

 

Baw się dobrze. Życzymy smacznego!